Türkiye Genelinde elektrik kesintisi konusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bursa'nın bir kısmına 18:00 - 19:00 arası gelirken bir kısmına 20:35 te geldi ve hala elektrik alamayan bölgeler mevcut. Siyasetçilerden bazıları Tamer Yıldız'ı istifaya çağırdı. Çok fazla siyasete girmeyelim. Elektrik Mühendisleri Odası elektrik santrelleri sahiplerinin ucuz fiyat olduğu için santreli kapatma olasılığı olduğunu bunun yanında siber saldırı veya manevra ismi verilen olaydan kaynaklandığı tahmin ediyorlar. Sebebi her ne ise yaklaşık 10 saat boyunca Türkiye'nin %90'nında elektrik kesintisi oluştu. Neyse, elektrik yaşamın büyük bir bölümünü etkiledi. Herkese iyi günler. Bu kadar uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkürler :).

Şu anki iktidarı seven vardır yada sevmeyen vardır. Gelişmekte olan bir ülkede yaşıyoruz. Hiç bir şey mükemmel başlamaz (bazı şeyler hariç). "Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu"
Bu adam gidince başa kim geçecek bunu açıklamanız beni memnun eder.
Bunu sorunca genelde insanlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama sizin tabirininiz ile "gelismekte olan" o ulkede yolsuzluk olmaz ki bu bir basarisizliktan ote bir seydir. Herkes biliyor ki ulke daha kotuye gidiyor. Suan iktidarda olan 1 parti var benim gozumde fakat onun da koltuk sevdasi basa bela. Suan benim elimdeki en iyisi odur. Ne yapacak demissiniz, en azindan suan yapilan olumsuzluklari yapmayacak. -Belki- ulke daha iyiye gidecek. Ulke deneme tahtasina dondugu icin bu yaralari sarmak uzun surecektir.

Son düzenleme:
Şu anki iktidarı seven vardır yada sevmeyen vardır. Gelişmekte olan bir ülkede yaşıyoruz. Hiç bir şey mükemmel başlamaz (bazı şeyler hariç). "Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri geri gitmekte olan bir ülke demek istedin sanırım.

Gelişmekteyiz diyorsunuz. 1923'de kurulan bir ülkeyiz. Yıl 2015. Tamı tamına 92 yıl. Japonya II.Dünya savaşında darmaduman oldu. Yıl 1945-46. Tam 69-70 yıl oldu. Japonlar bu sürede Dünya devi oldu fakat biz hâla gelişiyoruz. Milletin 50 yıl önce kullandığını "Teknoloji" diye adlandırıyoruz. Hâla sokaklarımızda "WiFi hizmeti başlamıştır. Büyük teknolojiyi sizlere sunduk." Diye yiyorlar milleti. (Yaşadığım Yerde) İnsanımız susmayı tercih ediyor. Çalışmıyoruz. Anca milletin yaptıklarına muhtacız. Gelecek yönetim bir şey değiştirmeyecek (Belki) diye şimdiki yönetimin yatmaya hakkı yoktur. Bu gidişle biz ayakta kalabilirsek 200 yıla tamamlarız gelişimimizi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı