Türkiye ❤️ İsrail mesajları neden yaygınlaşmış olabilir?

• Konuyu başlatan CETO1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 7B

Filistin mı İsrail mı?

• Filistin

Oy: 64 27,8%
  • İsrail

Oy: 166 72,2%

• Oy verenlerin toplamı
    230
Savasta bebekler bile olur. Hayal dunyasinda degiliz. Ayrica İsrail'li çocuklar daha yararli olabiir Dunya'ya.

Gunumuzde ki Türk insaninin bu hali İslam sayesinde. Saçma falan degil.

Kimin daha yararlı olup olamayacağını kimse bilemez, ayrıca ben israilli çocuklara bir şey demedim. Hiçbir çocuk ölmesin. Herkesin canı kendine kıymetlidir, banyoda su çok sıcak geldiği zaman nasıl canından can gidiyorsa aynı senin gibi başkasında bir canı var.

Kimin daha yararlı olup olamayacağını kimse bilemez, ayrıca ben israilli çocuklara bir şey demedim. Hiçbir çocuk ölmesin. Herkesin canı kendine kıymetlidir, banyoda su çok sıcak geldiği zaman nasıl canından can gidiyorsa aynı senin gibi başkasında bir canı var.

Ülkemde ki mülteci çocukları geleceğin sapığı, tecavüzcüzü, hırsızı ve teröristi olarak görüyorum. Bu mültecilerin geldiği yer de aynı coğrafya. İsrail'li çocukların canının değerinin araplardan daha fazla olduğu kesin.

Hükümetini sevmiyorum. Çünkü başındaki eleman zulümden başka bir şey nedir bilmiyor. Diğer kesim açisindan pek fikrim yok.

Resmen saçmalık. İsrail zaten Amerikan'cı, kendi çıkarları aynı zamanda Amerika'nın çıkarıdır. Yemin ediyorum "Türkiye ❤️ İsrail" şeyleri demek bana biraz saçma geliyor.

Şu arkadaşın mesajına neden Gülen yüz koyuyorsunuz ikidir? Dediği şey doğru, kabul etmesenizde.

Geri
Yukarı