Türkiye milli futbol takımı neden bu kadar kötü?

Zorlama yok. Çoğu sporcu zengin ailelerden geldikleri için veya zorluklar çok çekmedikleri için kendilerini geliştirmek konusunda diğer ülkelerin takımları kadar kendilerini zorlamıyorlar. Diğer sporlar için de geçerli. Bu yüzden olimpiyat etkinliklerinde çok büyük başarılar gösteremiyor, başarı gösterenlerin çoğu "bu kadar yeter" dedikleri için gelecek etkinliklere ya katılmıyorlar, katılsalar bile başarı sağlayamıyorlar.

Ben ilk yarı bitince maç 2-2 bitecek dedim zaten. Hissetmiştim kısmet son dakikaya kalmış. Şenol güneş değişiklikleri kendi kafasıyla veya düşüncesiyle değil, sosyal medyaya bakıp onlar ne istiyorsa ona göre yapıyor.

Aynen alakası yok. Milli takım kadrosuna kadar sosyal medyanın düşüncesine bakıyor. Burası milli takım. Rıdvan gelsin diyor, rıdvan geliyor, Altay gelsin diyor, Altay geliyor. Bunlar çözüm değil. Oynattığı oyun sorun. Milli takımın herhangi bir başarısı olmayan Letonya, ve euro 2020'ye katılamayan karadağ karşısında böyle 2-0 öne geçince, 2-2 berabere kalamaz. Kabul edilemez. Son dakikalarda rakibine verdiğin bir serbest vuruş, 3'e 4 yakalanan bir pozisyondan daha tehlikelidir.

Aynen alakası yok. Milli takım kadrosuna kadar sosyal medyanın düşüncesine bakıyor. Burası milli takım. Rıdvan gelsin diyor, rıdvan geliyor, Altay gelsin diyor, Altay geliyor. Bunlar çözüm değil. Oynattığı oyun sorun. Milli takımın herhangi bir başarısı olmayan Letonya, ve euro 2020'ye katılamayan karadağ karşısında böyle 2-0 öne geçince, 2-2 berabere kalamaz. Kabul edilemez. Son dakikada yaptığın bir serbest vuruş, 3'e 4 yakalanan bir pozisyondan daha tehlikelidir.
Altay da hataydı zaten. Uğurcan ı neden almıyor anlamadım.

Geri
Yukarı