Türkiye neden böyle bir ülke?

Son 20 yılda toplanan vergi 2,7 Trilyon. Uzaya 5 ve daha fazla ISS Uzay İstasyonu fırlatacak kadar.
Kozmos kitabında şöyle bir ifade görmüştüm: Yapılan bir araştırmaya göre astronomiye harcanan her 1 Dolar, 7 Dolar olarak dönüyor.
Bizim millet de astronomiye değil astrolojiye baksın. Yahu arkadaş yıldızların yaptığı devinimle benim hayatımın ne ilgisi var? Komik bir ülkeyiz.

Yönetim mal hırsı tuzaklarına kendileri düştü.

Sorun hükümette değil, sanki Yunanistan'da AKP var. Sanki Yunanistan bizden çok ileride. Kendi hatanızı İslam'a atmayın. Siz Almanya'da olsaydınız saat dörtte kalkar mıydınız?
Amerika da bizi kıskanıyor hocam haklısınız. Şaka bir yana İslam kelimesini büyük harflerle yazınca sevap kazanmış olmuyorsunuz ve ayrıca, Yunanistan Avrupa Birliği'ne girebildi. Demek ki bizden daha ileride.

Ekonomi berbat eğitim berbat bunu demekten sıkılmadık ama bunları düzeltmek için sıkıldık değil mi?

Macht arbeit frei = çalışmak özgürleştirir

Ülkede ki problemlerin birçoğunun suçu hükümet fakat halkında suçu var örneğin hoca bilim haramdır diyor ve insanlar inanıyor bunun gerçeğine sadece 2 dakikanı ayırıp bakabilirsin türkler tembeldir araştırmazlar

Örneğin ithal makarna var ve yerli makarna var yerli makarna 10 TL ithal makarna 5 TL burada hangisini alırsınız? Tabii ki de ithal alırsınız değil mi? Çünkü ucuz. Fakat yerli makarna alsaydınız onun fiyatı düşecekti çünkü daha da üretim yapacaktı.

@G8341 Ne yani?

Son düzenleme:
Sorun hükümette değil, sanki yunanistan'da akp var. Sanki yunanistan bizden çok ileride. Kendi hatanızı İSLAM'a atmayın. Siz almanya'da olsaydınız saat dörtte kalkar mıydınız?
Saat 04 de kalkıp 06 da iş başı yapıp 14:30 da paydos edip günün geri kalanını değerlendirebilirsin.Tertemiz.

Tek çare yönetime gerçek vatanseverlerin ve takva insanların geçmesidir. Liderimiz Atatürk gibi komutan vasıflı ve milliyetçi olmalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı