Türkiye SAT sınavı için kaç yıl önceden çalışmaya başlanmalı?

Kaansavas01

Centipat
Daha fazla  
SAT sınavına girmeyi düşünüyorum ama normal okul notlarımı da yüksekte tutmam gerekiyor. Hem SAT hem de normal dershaneye aynı anda gidilir mi veya SAT için kaç yıl önceden çalışılmaya başlanmalı?

SAT sınavına girmeyi düşünüyorum ama normal okul notlarımı da yüksekte tutmam gerekiyor. Hem SAT hem de normal dershaneye aynı anda gidilir mi veya SAT için kaç yıl önceden çalışılmaya başlanmalı?
Kaçıncı sınıfsınız?
SAT TYT zorluğunda bir şey. O civarlarda yani. Sağlam bir İngilizce'iz olmalı.
Matematiği halledersiniz ama bizdeki Türkçe gibi onlarında sözel kısmı var. O zorlar.
Yani heö normal dershaneye gidersiniz hem de İngilizce'nizi geliştitmeniz zor olur herhalde. Heö okul hem dershane yorucu zaten.

Kaçıncı sınıfsınız?
Sat TYT zorluğunda bir şey. O civarlarda yani. Sağlam bir İngilizce'iz olmalı.
Matematiği halledersiniz ama bizdeki Türkçe gibi onlarında sözel kısmı var. O zorlar.
Yani heö normal dershaneye gidersiniz hem de İngilizce'nizi geliştitmeniz zor olur herhalde. Heö okul hem dershane yorucu zaten.

10. sınıfım şu an ve İngilizce seviyem şu anda konuşabilecek kadar yeterli düzeyde. İngilizce konusunda sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum zaten yazdan itibaren İngilizce kursuna başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı