Türkiye, sefalet endeksinde 1. sırada!

Bir kaynak istedim. 5 sayfa mesaj oldu en ufak bir haber linki bile atan yok.

Neyse uzatmayacam ne yaparsanız yapın kendiniz çalın kendiniz oynayın ne diyeyim. Gene tek bildiğiniz sorgulayan insana saldırmak.

Sonra bu ülkeye kaliteli muhalefet kaliteli muhalf lazım dendiği zaman kızmayacaksınız. Böyle böyle işler yalancı çoban muhabbetine dönüyor işte yalan yalan yalan yanlış yanlış yanlış sonra doğru da söylese muhalefet halkta karşılığı olmuyor.

Not: Konuyu uzatmıyacam anlamsız ceza yiyorum sonra takipten çıkıyorum konuya istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bir kaynak istedim. 5 sayfa mesaj oldu en ufak bir haber linki bile atan yok.

Neyse uzatmayacam ne yaparsanız yapın kendiniz çalın kendiniz oynayın ne diyeyim. Gene tek bildiğiniz sorgulayan insana saldırmak.

Sonra bu ülkeye kaliteli muhalefet kaliteli muhalf lazım dendiği zaman kızmayacaksınız. Böyle böyle işler yalancı çoban muhabbetine dönüyor işte yalan yalan yalan yanlış yanlış yanlış sonra doğru da söyle muhalefet halkta karşılığı olmuyor.
Sana kaynak bulup atardım ama 35 ekran plazma tvde Türk dizisi izledim babam yat artık elektrik yakıyor dedi.

Yarın 5'te kalkıp işe gideceğim 2 haftaya da asgari ücretimi alıyorum kredi kartı borcunu kapatıp kalan 500 liraya da elektrik faturası ödeyeceğim.

Evde yağ da bitmiş of.

Doğru bilgiyi savunuyorum. Ekonominin iyi olduğu iddia etmiyorum ayrıca. Ama her alanda sürekli yalan bilgiler üstünden birinci gösterilmesini veya ülkemizin karalanmasına benim eleştirim.

Bir bilgi paylaşılacaksa doğrusu paylaşılsın. Yalan yanlış bilgi üstünden boş beleş muhabbet dönmesin istiyorum.

Her hafta alakasız alakasız Türkiye 1. oldu haberleri atılıyor. Birileri hiç sorgulamadan inanıyor.

Yok en çok sigara tüketen ülke Türkiye.
Yok en fakir ülke Türkiye.
Yok Türkiye gene 1. Oldu taciz tecavüz birincisiyiz.
Yok Türkiye karşılıksız para basıyor
Yok en çok şunu bunu yapanız.

Belge yok bilgi yok haber kaynağı yok salla salla yaz oluyor durum.
Bana göre birinciyiz kardeşim. Bu ülke bunu mu hak ediyor? Hala daha şöyle değil böyle değil diyorsun. Olayın derinine ineceğine yüzeysel bakıyorsun böyle gelişmez bir ülke.

Şükredin yeğenim bizim iPhone 13'ümüz yoktu. 1 odada 51 çocuk kalırdık. Sizinki gibi RTX 3090'ımız yoktu tost makinesinde kardeslerimizle süper Mario'da 1V1 atıyorduk.

Hocam mevcut iktidardan önce ev yoktu, mağarada yaşardık. Ülkede su olmadığı için babam diğer klanlarla savaşırdı. Yemek olmadığı için toprak yerdik. Mağaralar kentsel dönüşüme girmediği için meskensiz yaşardık. İktidar başa gelince ülkeye su geldi, yiyecek geldi, ev geldi. Çağ atladık resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabildiğim tek şey bu. Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Trading Economics ile ilgili herhangi bir şey bulamadım.
Yine de ülke berbat durumda.
Lütfen daha düzgün bir şekilde muhalefet yapın. Rastgele görsel atıp kaynak olarak sadece iki kelime vermek oldukça yetersiz.

Yalan haber, bunlar hep CHP'nin entrikaları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilginin direkt kaynağını veya haber linkini atar mısınız?

Geçen sene 21. olduğumuz iddia ediliyordu. O zaman bile çok konuşulmuş tartışılmıştı.

1. olduğumuz ile ilgili en ufak bir bilgi belge paylaşım göremedim!
Haber yalan olsa ne yazar? Sefaleti görmek için belgeye değil de sokağa bakman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı