Türkiye serverının gidişi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten çoluk çocuk doldu oyun. Eskiden biraz böyle değildi de son zamanlarda oyun gerçekten cırtı çıkmaya başladı diyebilirim. Adamlar oyuna hiçbir yerlerine takmıyorlar afk olan mı ararsın, daha oyunun ne olacağı belli olmadan ''20'de sur çıkmam lazım'' diyen mi ararsın her çeşit oyunla alakası olmayanlar topluluğu diyebilirim...

Bence gittikçe iyiye gidiyor ilk zamanlar daha kötüydü.
Ancak tabiki kötü oynayanlar olacaktır.
Aslında sorun kötü oynamaları değil uyarmanıza rağmen sizi dinlemeyip dik kafalılıklarını sürdürmeleri.
Eğer bu engelide aşarlarsa güzel oyunlar bizleri bekliyor.
Ayrıca bence 3 premade girmek yeterli oluyor.
Eğer premade arayan varsa özel mesaj atsın girebiliriz.
Edit:Ayrıca ward ve potları para israfı olarak görmeyi bırakmaları ve bolca ward kullanmaları lazım ek olarak iyi harita takibi.

Doğru düzgün oynamak isteyenin yeri yok diye düşünüyorum. Ya da takım olarak oynayacaksınız. Başka türlü çekilmez.

Hangi oyun çekilir ki? Küfürbaz kendini bilmez kişilikler bir oyun gördükleri zaman konusuna hikayesine vs. bakmadan direk oyuna dalıyor. Bu beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Yaz tatilinin başlarına kadar "TRUVA ONLINE" adlı bir oyun oynuyordum. Oyunda ki ortam okadar güzel ki bir kişi rahatsız edici bir hareket sergilediği zaman yetkililere kalmadan oyuncular haddini bildiriyor. Aralarına almıyor, ticaret yapmıyor herhangibir evente çağırmıyor. :) Çok güzel bir ortam değil mi?

Riot diğer server'larda sorun yaratan Türkleri bir yere toplayalım diğer server'lar rahatlasın diye mi yoksa oyunu oynayacak insan potansiyeli var, onu kullanalım diye mi Türkiye server'ını açtı merak ediyorum. Eskiden takip ediyordum Türkiye yayınlarını, eğitici programlar yapıyorlar. Roller hakkında, ward'ların, support'un önemi hakkında baya bir ders verdiler aslında. Ama oynayanlarda iş olmayınca olmuyor.

Ancak tabiki kötü oynayanlar olacaktır. Aslında sorun kötü oynamaları değil uyarmanıza rağmen sizi dinlemeyip dik kafalılıklarını sürdürmeleri.

Kötü oynamaları bence de problem değil. Herkes iyi oynayacak diye bir şey yok. Kötü oynayanın oyunumuza gelmesi eşleştirme sisteminin de problemi. Dediğin gibi önemli olan dik kafalı davranmamaları.

Oyunu hem eğitim durumumu etkilememesi için hem de Türkiye serverının durumundan dolayı bıraktım. Bu yaz oynadım oyunu ilk defa. Neden West'te hesap açmadım diye kendime sürekli kızdım zaten oyunda ilk girdiğim maçta. Fakat hesabıma gözardı edemeyeceğim kadar para yatırdığım ve kullandığım için yeni hesap açmadım. Uzun bir süre boyunca derslerimle baş başa kalacağım için oyunu bıraktım. Fakat eğer başlarsam direkt olarak West'in serverına geçeceğim. Ücretinin de ne kadar olduğu umrumda değil zaten. 2600 küsür RP idi. Gerçi tekrar başlamak istersem Dota 2'yi de oynayabilirim. 0-6 yaş çocuklar ile oynamak kimseye mantıklı gelmez zaten. Sırf bir göz atmak için West'te hesap açtığımda gerçekten insanların ne kadar kibar, dürüst, olgun ve oyunun kurallarına göre oynadığını fark ettim. Size bu oyunla ilgili tek önerim Türkiye serverına yatırım yapmayın veya hesap açmayın. Açıyorsanız da meraktan açın sadece.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı