Türkiye sunucusu olan bir oyunu Avrupa'da oynamak

Ataberk AKBABA

Femtopat
Arkadaşlar merhaba sorum şu. Şu anda CS:GO'da Türk olup Avrupa'da oynayan bir sürü oyuncu var
Peki bu Valorant oyununda da olur mu? Aklımda bu soru kaldı yani TR sunucusu olan bir oyunda Avrupa'da oynanır mı, mesela LoL'de hiç Avrupa'da oynayan Türk bilmiyorum ama CS:GO'da var. Pemi Valorant'ta Avrupa'da espor takımında oynanır mı?

Soru net değil. Avrupada bir E-Spor takımında oynamaktan mı bahsediyorsunuz yoksa Avrupa sunucusunda evde oynamaktan mı?

Valorant'ta ekipmanlarınızın sağlığı için TR sunucusu yerine yurtdışı sunucularında oynamanızı tavsiye ediyoruz. Uzmanlar tarafından onaylandı.

Xantares'i örnek verebiliriz, oynanır.
Dostum ama yazdığımı tam oku. O adam CSGO oyuncusu, ve tr serveri yok. Valorant gibi bir oyunda Avrupa da e spor takımında oynanırmı.
Mesela LOL de avrupa takımında oynayan Türk yok diye biliyorum.
Soru net değil. Avrupada bir E-Spor takımında oynamaktan mı bahsediyorsunuz yoksa Avrupa sunucusunda evde oynamaktan mı?
Avrupada e spor takımında oynamak
Yani demeye çalıştığım Türkiye sunucusu olan bir oyunda Avrupa takımında oynama şansı daha azmıdır?. Mesela CSGO da Avrupa takımlarında oynayan çok örken var. Ama LOL de veya Valorantda yok varsada benmi bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı