Türkiye Tarayıcı İstatistikleri

Opera'nın teması daha güzel olduğu için olabilir mi?
Ben sevmedim.
Veri toplayan sadece Opera mı? Eminim Google daha fazlasını topluyordur.
İkiside topluyor. Ama Opera daha fazla.
Edge hak ettiği değeri görmüyor.
İnsanlar güvenemiyor bence, çünkü önceden Microsoft IE gibi bir hata yaptı.
Firefox kullanan 2.81'lik kısımdayım, bu kadar az kullanan olduğunu bilmiyordum :).
Ben biliyordum, bence Firefox hak ettiği değeri asla göremeyecek.
Firefox neden bu kadar az? Gerçekten, herkesi hackleyip bilgisayarlarına Firefox kurasım geldi. (!)
PC kurtarıcısı. (!)
Çöpera diye bir tarayıcıyı hayatımda ilk defa duyuyorum.
Edit : Sonradan Anladım Opera'nın ismini çöpera koymuşlar.
Hocam ben inceleden yaptım.
Birkaç yüksek beğenili üye Opera veri çalıyor dedi, şimdi herkes Opera düşmanı olmuş. Harikasın Ezberpat Sosyal.
Çaldığının kanıtlarını da gösterdi ama bunu diyenler.

Birkaç yüksek beğenili üye Opera veri çalıyor dedi, şimdi herkes Opera düşmanı olmuş. Harikasın ezberpat sosyal.

Hocam sizi severim, kavga niyetiyle söylemiyorum bu arada söyleceklerimi.
Opera 2016 yılından beri veri çalıp, satıyor. Gizlilik politikasında üstü örtülü bir şekilde de söylüyor.

Hocam sizi severim, kavga niyetiyle söylemiyorum bu arada söyleceklerimi.
Opera 2016 yılından beri veri çalıp, satıyor. Gizlilik politikasında üstü örtülü bir şekilde de söylüyor.
Benim derdin Opera değil, kendim de kullanmıyorum zaten.

Forumda tanınan biri bir şey söyleyince, herkes sorgulamadan ona inanıyor, demek istediğim bu.

@Ömer Emin hocam YouTube'da bir videoda sizinle aynı isimde biri Opera'yı öven veya Opera'da sorun yaşayan herkese "Opera'yı hemen silin" yazıyordu ve Opera GX balondur konusunu atıyordu, o siz miydiniz?
Evet bendim Opera GX'in veri çaldığını söyleyemeye çalışıyodum bana Chrome fanboyu diyolardı.

Evet bendim Opera GX'in veri çaldığını söyleyemeye çalışıyodum bana Chrome fanboyu diyolardı.
Biliyorum hocam onu diyeni, sonra bana da bir şeyler dedi. 'BOŞ YAPMA' idi ismi sanırsam. (Oradaki Deniz Çeri de benim). Ben de bir şeyler anlatmaya çalıştım. İnanmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı