Türkiye'de 2. El Otomobil Piyasasında Kurulan Cümlelere Verilen Karşılıklar

Bunu yazmam lazım gerçekten sinir oldum beni 2 saatlik yola sürüklediler çünkü. Araba da 3 parça boya var dedi başka bişey yok abi tertemiz dedi neyse gittim bakmaya. Bir de ne göreyim sözde yıkatmış arabayı pislikten renk belli olmuyor. İçi ahır gibi zaten birde her yerde istisnasız çizik ve ezik var e dedim bunlar ne abi bunları yaptırsam bu fiyata olur mu bu araba diyor 😄 birde hepsini yaptırsa arabanın boyası artarmış ulan salak o zaman ne demeye bana temiz diyorsun dimi neyse tamam sakinim 😄

Gelde başka ülkede yaşa. İlk maddeyi okuyunca alttan 'başkoymuşum Türkiye'min yolunaaaa' diye ses geliyor.

Bu arada şu trollüğü yapmazsam uyuyamam:
#BayanDeğilKadın
#BayanSeninAnandır
#AtaerkilSistemeSon

"Şununki şu kadar ediyosa benimki en az şu kadardır" diye 2.el piyasasını uçur, sonra fiyatlar çok pahalı galericiler şöyle de böyle. Cehaletin vücut bulmuş hali bunlar.

Motor uzun yolda daha az eskir neden derseniz sürekli aynı devirde çalışır motor suyu belli bir sıcaklıkta sabit kalır ve yağ düzenli olarak devirdaim edilir. Dur kalk olmadığından dolayı da aks başları, debriyaj ve sekromeçler daha az eskir.

Geri
Yukarı