Türkiye'de 909 Mbps download almak mümkün mü?

Niklaus Walker

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim diğer fabrikada 80-90 Mbps alıyorduk, sonra Gebze civarı yeni bir yene taşıdık fabirkayı. İnteneti de nakil ettirdik. Türk Telekom...
Yaptığım test sonuçları böyle çıkıyor. 5 GB bir dosyayı 50 sn falan indiriyor. Pakette hız sınırı yoktur diyor ama bu nasıl yani TR'de mümkün mü? Şok içindeyim.

WhatsApp Görsel 2023-01-28 saat 14.07.19.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabit internetten yararlanıyorsunuz. Altyapısı olduğu bölgelerde mümkün elbette. Fiyat ne kadar Türk Telekom için? Turknet altyapısı varsa daha uyguna kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar bizim diğer fabrikada 80-90 Mbps alıyorduk, sonra gebze civarı yeni bir yene taşıdık fabirkayı. İnteneti de nakil ettirdik. Türk Telekom...
Yaptığım test sonuçları böyle çıkıyor. 5 GB bir dosyayı 50 sn falan indiriyor. Pakette hız sınırı yoktur diyor ama bu nasıl yani TR'de mümkün mü? Şok içindeyim.

Eki Görüntüle 1648055

Mümkün tabii ben evde 950 alıyorum.
Telekom kurumsalda daha fazlası da mümkün.
Hatta benim yüklemede 950.

Gigafiber tabi ki mümkün.

Çoktandır mümkün bu. TurkNet'in, Türk Telekom'un, Superonline'ın bunun üstüne tarifesi var. 1Gbps olarak satılıyor. Yaygın değil fakat mevcut. Forumda da bu internete erişebilen insanlar mevcut. Yeni bir şey değil yani.

Kurumsal internet ama bunu da söyleyeyim. Yanlış hatırlamıyorsam TT 100Gbps'e kadar veriyordu.

Geri
Yukarı