Prime Video Türkiye'deki Amazon Prime Video'da sansür var mı?

xakiran

Hectopat
Türkiye'deki Amazon Prime Video'da orta doğu ülkesi olarak görüldüğümüz için The Boys gibi dizilerde sansür olduğu söyleniyor. Bu doğru mu?

Hayır bu doğru değil. The Boys'u bitirdim (cuma yeni bölüm geliyor). Hiçbir şekilde sansür yoktu, her şey apaçıktı. :)

Türkiye'deki Amazon Prime Video'da orta doğu ülkesi olarak görüldüğümüz için The Boys gibi dizilerde sansür olduğu söyleniyor. Bu doğru mu?
The Boys son sezonunda tek bir sahnede sansür var ve bence güzel bir sansür. İnternette yazarsan çıkıyor zaten hangi sahnede sansür var diye.

The Boys için inanılmaz sansür uyguladıklarının kanıtını Twitter üzerinden paylaşmışlardı. Bayağı içine etmişler. Onu gördükten sonra kesinlikle Amazon'dan izlememeye karar verdim.
Hocam ben 1 haftada bitirdim, hiç öyle bir şey yoktu. Emin misin?

Hocam ben 1 haftada bitirdim, hiç öyle bir şey yoktu. Emin misin?
Eminim maalesef. Bana da arkadaşlar atmıştı sansürün boyutunu. Daha son sezona başlamadım fakat sansür yiyen bölümü gördüm. Çünkü ikili karşılaştırma olarak Twitter üzerinden verilmişti. Attıklarını burada paylaşmak doğru olur mu bilmiyorum. Çünkü bayağı açık kısımlar. Yine de linki verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eminim maalesef. Bana da arkadaşlar atmıştı sansürün boyutunu. Daha son sezona başlamadım fakat sansür yiyen bölümü gördüm. Çünkü ikili karşılaştırma olarak Twitter üzerinden verilmişti. Attıklarını burada paylaşmak doğru olur mu bilmiyorum. Çünkü bayağı açık kısımlar.
Hocam dediğim gibi, kendim pür dikkat izledim ve bir kere bile sansür görmedim. Bahsettiğiniz çok minimal bir sansürse bilemiyorum, ancak apaçık bir sansür asla görmedim.

Hocam dediğim gibi, kendim pür dikkat izledim ve bir kere bile sansür görmedim. Bahsettiğiniz çok minimal bir sansürse bilemiyorum, ancak apaçık bir sansür asla görmedim.
Minimal denemez. Ama görmek çokta önemli mi bilemiyorum. Bir önceki yorumda linkini paylaştım. Bakabilirsiniz. Netflix bile bu kadar sansür uygulamıyor diyebilirim. Başka bölümler için de sansür uygulandığı söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı