Türkiye'de Bilgisayar Kasası Firması İş Görür Mü?

TytanX

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar kasası üretimi için bir yer açmayı düşünüyorum ama bu iş yürür mü, açılmalı mı sizce? Bu mümkün mü? Düşünceleriniz veya tecrübesi olanlar paylaşabilir mi rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstenilen şekle göre üretebilirsiniz. Parçayı güçlü koyup güçsüz koymak sizin elinizde sonuçta.

Silverstone tarzı HTPC kasalar da üretip uygun fiyattan satarsanız alıcı bulacağınızı düşünüyorum. Silverstone acayip pahalı, piyasada bir boşluk olduğunu düşünüyorum. Ancak ucuz kasayı size sattırmazlar, Çin malı kasalarla rekabet pek mümkün değil.

Tasarım olarak farklı tarz modüler kasa tasarımlarım var. Yani bir kullanıcı isterse o kasayı özelleştirebilecek tarzda olacak herşey. Yani al değiştiremeden kullan devri olsun istemiyorum. İstediği renk ve ebatta üretim olacak. Eğer tasarımını kendisi yapıp gönderirse ona özel üretim neden mümkün olmasın diye düşünüyorum. Birden seri üretim olamaz o yüzden kişisel özelleştirilmiş bir sistem sunmak mümkün olabileceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı