Türkiye'de cinsellik neden tabu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dinlerin özellikle de islam dini ve getirdiği saçmalıkların tamamen kalkması gerekiyor bu yüzden!.. Ama göreceksiniz insanlar uyanıyor yakında din diye birşey göremeyeceksiniz kurtulmuş olacağız bu sayede.
Umarım kalmaz. Ama bunun da getireceği problemler var. Dinsiz aileler çocuklara dinsizliği aşılamamalı tıpkı dindar ailelerin yaptığı gibi. Ama ben kalmaması için en az 100 yıl geçmesi gerektiğini düşünüyorum -bazı teknolojik olaylardan dolayı- Yine de muhtemelen din diye bir şey olmaya devam edecek.

Ailesine söylerken utanmak istemiyorlar. Ya da markete gidip ped aldığında bunu anormal bir şeymis gibi gizlemek istemiyorlar.
Hatta eskiden bir haber gördüm. Kasiyer adamın eşine ped önerdi diye kocası kasiyere saldırmıştı. İşte sizin zihniyetinizde bu.

İslam'dan hepsinden nefret ediyorum duymak dahi istemiyorum.
Bakın duymak istememeniz ayrı, saygısızlık etmeniz ayrı. Bir Müslüman olarak ateist, Hristiyan, Musevi arkadaşlarım da var. Saygı çerçevesinde konuşuruz. Sizde tartışma kültürü yok ki karşı tarafı hemen kötülemek istiyorsunuz.

Dünya üzerinde eğitim sıralaması. Siyasal İslam ile yönetilen veya Şeriat ile yönetilen 1 tane ülke yok.

Screenshot_3.jpg

Bakın duymak istememeniz ayrı, saygısızlık etmeniz ayrı. Bir Müslüman olarak ateist, Hristiyan, musevi arkadaşlarım da var. Saygı çerçevesinde konuşuruz. Sizde tartışma kültürü yok ki karşı tarafı hemen kötülemek istiyorsunuz.

Saygım var sadece tahammul edemiyorum kusura bakmayın ezan okununca bile delleniyorum huylanıyorum ama size saygım sonsuz bundan emin olun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı