Türkiye'de cinsellik neden tabu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fermiyon

Picopat
Katılım
7 Ağustos 2022
Mesajlar
52
Dinlerin özellikle de islam dini ve getirdiği saçmalıkların tamamen kalkması gerekiyor bu yüzden!.. Ama göreceksiniz insanlar uyanıyor yakında din diye birşey göremeyeceksiniz kurtulmuş olacağız bu sayede.
Umarım kalmaz. Ama bunun da getireceği problemler var. Dinsiz aileler çocuklara dinsizliği aşılamamalı tıpkı dindar ailelerin yaptığı gibi. Ama ben kalmaması için en az 100 yıl geçmesi gerektiğini düşünüyorum -bazı teknolojik olaylardan dolayı- Yine de muhtemelen din diye bir şey olmaya devam edecek.
 

alp15eren

Kilopat
Katılım
4 Aralık 2016
Mesajlar
3.258
Çözümler
22
Ailesine söylerken utanmak istemiyorlar. Ya da markete gidip ped aldığında bunu anormal bir şeymis gibi gizlemek istemiyorlar.
Hatta eskiden bir haber gördüm. Kasiyer adamın eşine ped önerdi diye kocası kasiyere saldırmıştı. İşte sizin zihniyetinizde bu.
 

Lockheed

Hectopat
Katılım
17 Ağustos 2020
Mesajlar
6.471
Makaleler
19
Çözümler
8
İslam'dan hepsinden nefret ediyorum duymak dahi istemiyorum.
Bakın duymak istememeniz ayrı, saygısızlık etmeniz ayrı. Bir Müslüman olarak ateist, Hristiyan, Musevi arkadaşlarım da var. Saygı çerçevesinde konuşuruz. Sizde tartışma kültürü yok ki karşı tarafı hemen kötülemek istiyorsunuz.
 

ZZ Erwin Rommel

Kilopat
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
7.494
Makaleler
2
Çözümler
51
Dünya üzerinde eğitim sıralaması. Siyasal İslam ile yönetilen veya Şeriat ile yönetilen 1 tane ülke yok.

Screenshot_3.jpg
 
KS
KS
usassyuoturghh76439
Katılım
8 Temmuz 2020
Mesajlar
408
Çözümler
1
Yer
Türkiye
Bakın duymak istememeniz ayrı, saygısızlık etmeniz ayrı. Bir Müslüman olarak ateist, Hristiyan, musevi arkadaşlarım da var. Saygı çerçevesinde konuşuruz. Sizde tartışma kültürü yok ki karşı tarafı hemen kötülemek istiyorsunuz.

Saygım var sadece tahammul edemiyorum kusura bakmayın ezan okununca bile delleniyorum huylanıyorum ama size saygım sonsuz bundan emin olun.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı