Türkiye'de cinsellik neden tabu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak ülkede ki çoğu ateist ve deist daha genç kesim.Cinselliği yeni kesime anlatacaklar ise anne ve babalardır.Ama çoğu müslüman birey anne ve babasından böyle şeyleri (regl,boşalma vs.) ayıp olarak gördüğü için çocuklarına da ayıp diye öğretmişler ve ben eminim ki ateist kesim büyüyüp çoluk çocuk sahibi olunca en başta bilim olmak üzere,cinsellikte ayıp bir şey olmaktan çıkacak.Mesut TV kim bilmiyorum!
Ben örnek verdim örnek veriyorum mesut tv değilde bilmem başka kanal yurt dışında kurgu video çekiyor herkes inanıyor.Savas cebeci yurt dışında kız arkadaş kolay mı izle anlarsın.Bunun dışı bunları ayıp olarak gören varsa +18 film siteleri onlyfans gibi uygulamalar niye rağbet görüyor bizim ülkemizde.

Zaten yasak başörtüsü çarşaf cübbe tarikat tekke zaviye hepsi yasak ama iktidar işte olmuyor.

Cinselliğin halk tarafından tabu olmaktan çıkması için tüm tarikatlar kapatılmalı, hocalar Halil konakçı vs. görevinden alınmalı böyle türler şeriat diye diye ülkeyi geriye götürecek.

Cinselliğin halk tarafından tabu olmaktan çıkması için tüm tarikatlar kapatılmalı, hocalar Halil konakçı vs. görevinden alınmalı böyle türler şeriat diye diye ülkeyi geriye götürecek.
Kesinlikle katılıyorum ama ülkenin başında ki adamlar hala tarikat liderinin cenazesine giderse zor gibi.

Ben örnek verdim örnek veriyorum mesut tv değilde bilmem başka kanal yurt dışında kurgu video çekiyor herkes inanıyor.Savas cebeci yurt dışında kız arkadaş kolay mı izle anlarsın.Bunun dışı bunları ayıp olarak gören varsa +18 film siteleri onlyfans gibi uygulamalar niye rağbet görüyor bizim ülkemizde.
Uygulamaya gelince yok kızlar bu konuda kapalı erkekler değil

Arkadaşların hala anlamadığı bir şey var. Biz "din ile yönetilmiyoruz hukümet onu kullanıyor", "Orta Doğu zihniyeti!" diyorlar.

E zaten siz kendi kendinize benim yerime cevap veriyorsunuz. Orta Doğu zihniyeti dediğiniz şey ne demek? Siyasal İslam veya Şeriatçılık demek.

Ben din ile yönetildiğimizi ne zaman söyledim, Siyasal İslam diyorum. Siyasal İslam, eğitimin gelişmemesine ve kültürün geride kalmasına yol açıyor. Kendi kendinize cevap verdiğiniz için, diyecek bir şey bulamıyorum zaten.

"Siyasal İslam ile yönetilmiyoruz" demiş birisi. Kahkaha atıcam galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı