Türkiye'de günlük vaka sayısı 50 bine dayandı

Kararları Ziya Selçuk'un aldığını mı düşünüyorsunuz hala. Vaka sayıları yine fazla ama tabloda açıklandığı kadar çok olduğunu düşünmüyorum. Çünkü daha önce de sağlık bakanı insanlar önlem alsın diye vaka sayılarını şişirdiklerini kabul etmişti.
Bence tam tersi düşürülüyor fakat tepki çekmemek için öyle söyleniyor. Hastaneler tıka basa dolu, kimi sorsak ya karantinada ya hasta.

Kararları ziya Selçuk'un aldığını mı düşünüyorsunuz hala. Vaka sayıları yine fazla ama tabloda açıklandığı kadar çok olduğunu düşünmüyorum. Çünkü daha önce de sağlık bakanı insanlar önlem alsın diye vaka sayılarını şişirdiklerini kabul etmişti.

Ben aksine insanları panikletmemek için vaka sayılarını eksik yazdıklarını biliyorum. Bizim okuldaki bütün hocalara da temaslı yazmışlar. Biraz yusuf yusuf oldum.

Türkiye vaka olarak 50 bin sayısına ulaştı geneli kırmızı oldu.

Sizce okulların açılmasıyla mı böyle oldu. Bence okulları açmaktan dolayı böyle oldu.
Ziya Hoca: Kimsenin hayatını önemsemeden okulları açmaya devam etmeliyiz.

Ben aksine insanları panikletmemek için vaka sayılarını eksik yazdıklarını biliyorum. Bizim okuldaki bütün hocalara da temaslı yazmışlar. Biraz yusuf yusuf oldum.
Hocam tabloyla ne ilgisi var temaslı sayısının?
Kararları Ziya Selçuk'un aldığını mı düşünüyorsunuz hala. Vaka sayıları yine fazla ama tabloda açıklandığı kadar çok olduğunu düşünmüyorum. Çünkü daha önce de sağlık bakanı insanlar önlem alsın diye vaka sayılarını şişirdiklerini kabul etmişti.
Hocam şişirilmesi de (ki inanmıyorum) düşürülmesi de saçmalık. Kafadan uydurulmuş bir tablo mu daha doğru sizce yoksa halkın doğru şeyi öğrenmesi mi?

Geri
Yukarı