Rehber Türkiye'de hangi fareler alınır?

[REHBER] Türkiye'de Hangi fareler alınır ?
Türkiye'de hangi farelerin alınabileceği ile ilgili bir rehber yaptım. Üründe ve ya aldığınız yer ile ilgili bir sorun yaşamanız dahilinde sorumluluk kabul etmiyorum. Bundan dolayı link vermiyorum.
Parantez içinde yazılan yazılar ürünün hangi tutuş şekline uygun olduğunu ifade eder, paranteze ilk yazılan tutuş şekline göre fare daha uygundur.
Tutuş şeklinizi en alttaki mouse rehberinden öğrenebilirsiniz.

200-350:
Razer viper mini (normal fiyatları 200-250) (Claw, fingertip)
Razer deathadder v2 mini (normal fiyatları 200-250) (Palm, Claw)
Katar pro xt (normal fiyatı 200-250) (Claw, Fingertip)
Steelseries rival 3 (normal fiyatı 250) (Claw, Fingertip, Palm)
Razer deathadder essantial (Normal fiyatı 200-250) (Palm, Claw)

350-500:
Hyper x haste (normal fiyatı 350-450) (Claw, Fingertip, Palm)
Steelseries prime (normal fiyatı 400) (Claw, Palm)
Steelseries prime mini (normal fiyatı 400) (Claw, Palm)
Razer Deathadder v2 (normal fiyatı 350-400) (Palm, Claw)

500-1500:
Razer Viper (normal fiyatı 500-700) (Claw, fingertip, Palm)
Razer Viper 8khz (normal fiyatı 700-800) (Claw, Fingertip, Palm)
Pulsar xlite kablolu (normal fiyatı 600-800) (Palm, Claw)
Xtrfy m42 (normal fiyatı 500tl) (Claw, Fingertip, Palm)
Xtrfy mz1 (normal fiyatı 600tl) (Fingertip)
Xtrfy m4 (normal fiyatı 400tl) (Palm-Claw)
Endgame Xm1r (normal fiyatı 1200-1500) (Claw, fingertip)
Endgame Xm1 (normal fiyatı 1000) (Claw, fingertip)

300-450:
G304/G305 (normal fiyatı 300-450tl) (Claw, Fingertip)
Rival 3 wireless (normal fiyatı 360-400tl) (Claw, Fingertip, Palm)
Razer basilisk x hyperspeed (normal fiyatı 400-450) (Palm)

450-800:
Razer Deathadder v2 x hyperspeed (700-800) (Palm, Claw)
Pwnage Ultra Custom Ergo (700-800) (Palm, Claw)
Rampage fury z (Pwnage tarafından üretiliyor) (normal fiyatı 700-800) (Claw, Fingertip, Claw)
Steelseries prime mini wireless (normal fiyatı 800) (Claw, Palm)
Steelseries prime wireless (normal fiyatı 800) (Claw, Palm)
Logitech g603 (normal fiyatı 700) (Palm, Claw)
Asus pugio 2 (normal fiyatı 700-800) (Claw, fingertip)

+800:
Logitech g pro wireless (normal fiyatı 1000-1200) (Claw, Palm, Fingertip)
Logitech g pro x superlight (normal fiyatı1500-2000)(Claw, Palm, Fingertip)
Razer orochi v2 (normal fiyatı 800- 1000) ( Claw, Fingertip)
Razer Deathadder v2 x Pro (normal fiyatı 1200-1500) (Palm, Claw)
Razer Viper Ultimate (normal fiyatı 1200-1500) (Claw, fingetip, palm)
Asus rog keris (normal fiyatı 800tl) (Claw, Palm)
Ninjutso one x (normal fiyatı 1000tl) (Palm, Claw)
Ninjutso katana superlight (normal fiyatı 1400tl) (Claw, Palm)
Pulsar Xlite Wireless (Palm, Claw)

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda yazanlar vardı kopma sorunu ile alakalı. 400 TL isteniyor bu fare için. Asla değeceğini düşünmüyorum. G304 gibi bir fare varken 3325 sensör kullanan Katar Pro Wireless´a para vermem.
Bana lütfen konunun linkini atar mısınız bulamadım öyle bir şey. :)

Forumda yazanlar vardı kopma sorunu ile alakalı. 400 TL isteniyor bu fare için. Asla değeceğini düşünmüyorum. G304 gibi bir fare varken 3325 sensör kullanan Katar Pro wireless´a para vermem.

Bahsettiğiniz sorunu buldum çok hızlı döndürünce kopma oluyormuş. Bu sorun ilk aldığımda bende de vardı. Pili Duracell yapıp iCUE uygulamasından mouseunuzu güncelleyince sorun çözülüyor.

Ne için kullanacağına bağlı, oyun için logitech g300s tavsiye ederim. Photoshop tasarım vs için kullanacaksan sakın bulaşma. Photoshop kullanmak için Inca Iwm-233rg 1600dpı Silent Wireless Mouse aldım. Tıklama sesi yok, sekme yok süper tavsiye ederim.

Listede neden Basilisk serisinden sadece X var merak ettim doğrusu. Viper serisindeki simetriklik olmadığı için ilgimi çekiyordu.

Listede neden Basilisk serisinden sadece X var merak ettim doğrusu. Viper serisindeki simetriklik olmadığı için ilgimi çekiyordu.

Kablolu Basilisk çok kaba bir fare, DeathAdder V2 varken kablolu Basilisk alınmaz ondan dolayı listede yok. Basilidk koymayı düşünmüyordum aslında fakst kablosuz Basilisk'in ucuz olması nedeni ile listeye eklendi.

@DTB peki hocam Basilisk V3 hakkında ne düşünüyorsunuz. Yakın zamanda imkanım olursa almayı düşünüyordum. V2'ye göre tasarımsal iyileştirmeler yapılmış sanırsam. DeathAdder V2 hoşuma gitmiyor tasarım olarak neden bilmiyorum ondan pek ısınamadım.

Aslında kablodan tamamen kurtulmak adına Viper Ultimate veya Basilisk Ultimate bakıyordum ama sonra Basilisk V3 modeline kayar gibi oldum. Düşüncelerinizi merak ettim doğrusu.

@DTB peki hocam Basilisk V3 hakkında ne düşünüyorsunuz. Yakın zamanda imkanım olursa almayı düşünüyordum. V2'ye göre tasarımsal iyileştirmeler yapılmış sanırsam. DeathAdder V2 hoşuma gitmiyor tasarım olarak neden bilmiyorum ondan pek ısınamadım.

Aslında kablodan tamamen kurtulmak adına Viper Ultimate veya Basilisk Ultimate bakıyordum ama sonra Basilisk V3 modeline kayar gibi oldum. Düşüncelerinizi merak ettim doğrusu.

G502'nin kopyası olduğu için hiç bana hitap etmiyor, tuğla gibi ağır. Tasarım olarak da kötü. Sadece palm grip için uygun, Ben kullanmam, fiyatı uygun olmadıkça tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı