Türkiyede iyi olan şeyler

Acıtan şey güçlendirir demişler hocam.

Adamlar benim hakkımı benden çok kullanıyorlar ve bunu dile getirmem yanlışsa yanlış yapmaya devam edeceğim. Asıl senin gibi düşünenler yüzünden böyleyiz.

İmkansız öyle bir şey sana karışamazlar abartma cidden evet bende şikayetçiyim ama o kadar da değil yiğidi öldür hakkını yeme bana hiç kimse şu ana kadar zorlama yapamadı ve 20 yıldır neredeyse hiç de zorlanmadım bu konuda yaptığın şey yanlış değil ama bu kadar yükselmende gereksiz abartı harbiden.

İmkansız öyle bir şey sana karışamazlar abartma cidden evet bende şikayetçiyim ama o kadar da değil yiğidi öldür hakkını yeme bana hiç kimse şu ana kadar zorlama yapamadı ve 20 yıldır neredeyse hiç de zorlanmadım bu konuda yaptığın şey yanlış değil ama bu kadar yükselmende gereksiz abartı harbiden.
Yedikule surlarına bekleriz akşam dışarı çık bakayım :). Basketbol sahasında basketbol oynuyoruz 1 yarı sizin bir yarı bizim dediğimiz için bıçak çektikleri var.

Ortaokuldayken Suriyeli öğrenciler kendi arasında örgütlenip Türklere sataşıyordu, birçok kez kendimi savunma amacı ile kavgaya dahil olmak zorunda kaldım. Bakın bahsettiğim yer ortaokul. Bir de bunların büyük olanları var.

Aynen, karışmazlar (!)

Onca kadınımız sokakta yürürken tecavüze ve cinayete kurban gidiyor, saldırganların hepsi de sur*ye ve af*anistan uyruklu. Farkında mısın? Aç gözünü.

Ya çıldırtmayın beni ben onları savunmuyorum sebebi zaten yönetenken hala nediyorsunuz ben hiçbir zaman zorlamaya maruz kalmadım çünkü adamlar ilah değil bir şey değil soytarının teki sen onu korkutursan o sana ne yapabilir hiç kimsenin 3 canı olmadğına göre bir şey yapmaya cesaret edemez ve dedğiniz konu zaten sıyatese giriyor.

Ya çıldırtmayın beni ben onları savunmuyorum sebebi zaten yönetenken hala nediyorsunuz ben hiçbir zaman zorlamaya maruz kalmadım çünkü adamlar ilah değil bir şey değil soytarının teki sen onu korkutursan o sana ne yapabilir hiç kimsenin 3 canı olmadğına göre bir şey yapmaya cesaret edemez ve dedğiniz konu zaten sıyatese giriyor.
Adamlar 12 kişi gelmiş bıçak çekmiş laf atıyor savun kendini diyorsun. İyice saçmalamaya başladın :D. Sen onların ülkesinde çete gibi dolanıp haraç alır mıydın milletten?

Geri
Yukarı