Türkiye'de Nissan Skyline R34 GT-r varmış!

Bu karbon kaput ve aynı renk ile bir youtube videosunda görmüştüm 3 4 yıl önce. Sanırım doğru. Ama bu kombinasyon R34 için çok da ayırt edici değil tabii.

Evrakları olmasa plakası da olmaz :) Yola bile çıkamaz kanuni olarak. Bildiğiniz çakma R34 bu. Azıcık Japon arabası bilgisiyla ilk görüşte anlaşılır.

Sizin fotoğraf çekindiğiniz araç R34 fakat GT-R değil GT-T yani arkadan itişli ve motoru GT-R'daki gibi güçlü değil. Düzeltme: Araç GT-T bile değilmiş :D.

Kendimi kandırılmış ve kirletilmiş hissediyorum. 😂

Bir kere şurada mantıksal olarak bir hata var ilanda. 75 bin kilometre yapmış yazıyor. Yahu hiç bir insan evladı görüpte fotoğrafını çekmedi mi Türk plakalı bir R-34'ün?
Ben bu ilandaki aracın aynı rengini gördüğüme yemin edebilirim ama o da Tofaş modifiyesi falan olabilir diye kendimi sorguluyorum şuan bu olaydan sonra... :D Hatta yakın arkadaşımla görüp baya üstüne konuşmuştuk.

Sağdan direksiyon arabalar TR plakası ile kullanılmıyor, yani tezi çürütmüş olduk.

Yani araba yabancı plaka.

Ben bu ilandaki aracın aynı rengini gördüğüme yemin edebilirim ama o da Tofaş modifiyesi falan olabilir diye kendimi sorguluyorum şuan bu olaydan sonra... :D Hatta yakın arkadaşımla görüp baya üstüne konuşmuştuk.
Türkiye'de sonradan çevrilme böyle bir araçta yok. R32 var mesela ama R34 yok şuan Doğukan Manço üzerinde çalışıyor. R33 GTT'yi R34 GTR'a çeviriyor. Sağdan direksiyonlu bir aracı bu ülkeye sokamazsınız. Plaka vermezler. Elçilik çalışanı olmanız lazım anca. Böyle bir araç yok. Olsa illaki haberimiz olurdu. Garaj arabasıdır belki diyeceğim ama değil 75 bin kilometre yazıyor.

Sağdan direksiyon arabalar TR plakası ile kullanılmıyor, yani tezi çürütmüş olduk.

Hayır kullanılıyor. Eve geliyorduk, köşeyi döndük. Baktım ön koltukta bir çocuk. Şaşırdım, (2 saniye) meğer sağdan plakalıymış. :D
Gene rezil oldum kusura bakmayın :(
Bir yanlış anlaşılma...

Yeni konular

Geri
Yukarı