Türkiye'de oyun oynama devri bitiyor

Coğrafya kaderdir. En azından bizim için öyle...
Evet... Kaderdir. :)

Oyun devri bitmez çünkü bütün oyunlar 700 lira değil.
Premium oyunculuk devri bitiyor ama. Oyun almak istediğimizde hep ucuz seçeneklere bakıyoruz.

Ben şu an GTA 6'nın fiyatını merak etmeye başladım. GTA 5 200 TL'ye çıktığında olay olmuştu çok pahalı diye. GTA 6 çıktığında yine aynı etkiyi yapacaktır.

Benim bildiğim çiplenerek yapılabiliyordu 3 için.
Fakat kırıldığına eminim.
İlk çıktığında öyle kırılabiliyordu sonra George Francis Hotz isimli adam dijital olarak kırdı hala o şekilde kırılıyor ve Sony ona dava açtı Sony ona dava açmasaydı PS4'de kırabileceğinden emindim.

İlk çıktığında öyle kırılabiliyordu sonra George Francis Hotz isimli adam dijital olarak kırdı hala o şekilde kırılıyor ve Sony ona dava açtı Sony ona dava açmasaydı PS4'de kırabileceğinden emindim.
Bence PS4 1/2 seneye ya kırılır ya da asla kırılmaz.
O dijital kıran adamı duymuştum, manyağın önde gideni, artık nasıl bir kafa varsa :D.

Ek olarak herkese genel bir şey söyleyeceğim.
Korsan asla bitmez, eğer biterse programları kimse öğrenemez(örnek olarak bir render motoru vardı 3DsMAX için, kırılması imkansız olduğu için kullanımı sıfıra indi)(flash bellek ile doğrulama)(sonuç olarak firma GG). Bunun yanında korsanlar arasında bu işi anarşizm(yani lisans kırıp dağıtanlar) ile firmalara fiyat konusunda baskı kuruyorlar.

Bunların soyu tükenmiyor, tükenmeyecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı