Türkiye'de oyun oynama devri bitiyor

Arkadaşlar toplayın bir bilgisayar kafanız rahat olsun 3 - 5 sene. Epic bedava oyunlar veriyor. Steam indirimde güzel oyunlar veriyor, Game Pass var, EA Pass var, yani varda var. Biliyorum Dolar çok pahalı ama 10.000 verin abi kıyın paraya rahat edin, başka çare yok. 10.000 konsol alsanız bunun 4k TV si var. Hadi aldın oyunlar 800 TL. Bize konsol haram o yüzden bilgisayara devam...

Crackler artık legal...
(!)

oLIZXZN.png

Boşuna nefesinizi yormayın çözüm üretmeye kalkmayın.

Buna en güzel cevabı sandıkta verebilirsiniz. Bizi yok sayanı, sizler yok sayın.

Nasıl belediye seçimlerinde küçümsenen 2K tayfa tokat etkisi yarattıysa gene başarabiliriz.

Yoksa burada 300 sayfa yazın, kimsenin umurunda olmazsınız.

Buna en güzel cevabı sandıkta verebilirsiniz. Bizi yok sayanı, sizler yok sayın.

Nasıl belediye seçimlerinde küçümsenen 2K tayfa tokat etkisi yarattıysa gene başarabiliriz.

Twitter'da gündem olan ilk 2 konu der susarım.
Belli olmaz, eğer oyun fiyatları bilgisayarda aynı fiyata gelirse belki de bir bakmışsın Technopat korsana destek vermeye başlamış.
Şahsen ben zaten veriyorum. Eğer paran yoksa kullan kardeşim. Ama cimriysen o zaman görüşürüz.

Sanmıyorum. Z kuşağının sadece klavyeden ibaret olduğuna inanıyorum. Bir kaç kişiye hatta sendika nedir diye sordum suratıma bakıp durdular sadece. Z kuşagı sadece sanal alemde itiraz eder...

Yeni konular

Geri
Yukarı