Türkiye'de Satılan Bütün Bilgisayarların Oyun Bilgisayarı Olması

Bir arkadaş vardı başka bir forumda Casper'ın dandik PC var. İçine 2. nesil i5 koymuşlar 8 GB ta RAM. Başka bir PC önerdim daha doğrusu laptop çünkü laptop arıyordu. İyi de bu laptop i3 benimki i5 seninki 4gb ram var benimkinde 8 seninkinde ekran kartının RAM'i 1 benimki 2 felan :D Anlatamamıştım ona bir türlü :/ Cahillik çok sıkıntı cidden :(

Bazı amcalar bilgisayarı görüyor:
-Ooooo 8 GB RAM var oğlum bunu alalım yahu...
Halbuki ekran kartı GT420M.
Yok be kanka dahili ekran kartı da olsa, p4 işlemci de olsa 32GB Ram var ise sıkıntı yok. :D

Şaka bir yana bakkalların sayısı artıyor. :D

Sormayın, daha buraya gelmeden önce hazır bilgisayar bakıyordum. Az kala i7 4790 ve GT 730 alacaktım. Bazen 16GB Ram 2. nesil i7 işlemciler gibi saçma sapan bilgisayarlar görüyordum. Çok şanslıyım almadığım için.

Ben o hatayı yaptım. Adam diyo işte i5 var, 4 gb ram var, 4 gb ekran kartı var Allah pc flan flan gaza getirdi aldık. Bide şey demişti İ5 ile İ7 arasında fark yok demişti. Cahillik çok kötü. Aman Casper, Exper gibi markalara bulaşmayın.

Sormayın, daha buraya gelmeden önce hazır bilgisayar bakıyordum. Az kala i7 4790 ve GT 730 alacaktım. Bazen 16GB Ram 2. nesil i7 işlemciler gibi saçma sapan bilgisayarlar görüyordum. Çok şanslıyım almadığım için.
Gerçekten şanslı imişsiniz. :)

:D :D :D :D :D :D :D :D
yanan_laptop.jpg

Hollanda'daki arkadaşımla konuşuyorum, benim burada 2000 $'a zor alabileceğim bilgisayarı orada yarı fiyatına alıyor adam. Hemde ne bir sorun çıkartıyor ne bir parçası bozuk geliyor. Başa gelen çekilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı