Türkiye'de satılan Thermal Grizzly Kryonaut'lar bozulmuş ürünler mi?

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar. Türkiye'de satılmakta olan Thermal Grizzly Kryonaut adlı termal macunların bayatlamış olduğunu söyleyenler var. Yakın süreçte kullanıp böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Açılmamış bir üründe bayatlama çok zor ki thermall grizzly açılmış ürünlerin en az 3 yıl olmak üzere çok daha fazla süre kullanılabilir olduğunu belirtiyor. Yetkili satıcıdan alırsanız hiç bir sey olmaz.

Türkiye distribitörü SetGrup , onun yetkili satıcılarından alabilirsiniz.

Açılmamış bir üründe bayatlama çok zor ki thermall grizzly açılmış ürünlerin en az 3 yıl olmak üzere çok daha fazla süre kullanılabilir olduğunu belirtiyor. Yetkili satıcıdan alırsanız hiç bir sey olmaz.

Türkiye distribitörü SetGrup , onun yetkili satıcılarından alabilirsiniz.
Hali hazırda satın aldım, satın aldıktan sonra bu muhabbeti gördüğüm için maalesef şimdi araştırabiliyorum. NanoPazar adlı satıcıdan aldım, yorumlarında olumsuz bir şey görememiştim.
Satıcı ile alakalı bir durum bazıları eski ürünü gagalıyor diye hepsi yapacak değil.

Hem öyle olursa ürünü iade etme ve tüketici olarak hakkınızı arama hakkınız var.
O zaman ürünün üstünde üretim tarihi olursa oradan kontrolleri sağlarım, teşekkürler.

Ürünün doğrulama kodu 2011 ile başlıyor ama üretim yılı mı emin değilim. İnternette gördüğüm diğer kodlar sayı ile değil harf ile başlıyordu. Bu örneğe göre üretim yılı değil ama ürünlerin 2011'de üretildiğini söyleyenler de var. Açıkçası sıkıntılı ürün olduğunu düşünmüyorum. 3-5 güne test edeceğim. Şuan sahte MX-4 var elimde, eğer Thermal Grizzly'de problem yoksa zaten fark yaratacaktır.

Geri
Yukarı