Türkiye'de son 24 saatte 102.601 COVID 19 vakası tespit edildi

Evet verilen eğitim çok iyi zaten ya... Şu anki sistemle okuldan daha fazla şeyi bilgisayarda kendim araştırarak öğreniyorum. Okulda öğrenemediğim şeyleri internetten videolara bakarak çok daha iyi öğreniyorum.
Herkes öyle bir durumda değil ama. Misal ben kendi okulumu affedersin ama it gibi çalışarak kazandım ve millet ders arkasında CS, LoL oynayacak diye emeğimin boşa çıkmasına razı değilim. 1.5 sene gitti zaten. Ayrıca online de verim alan bir kişi bile görmedim. Çoğu kişinin çalışma motivasyonu düşüyor ve evde kalındığı için depresyona giriyorlar. O yüzden vefat sayıları artmadığı sürece online eğitime geçilmesinin mantıklı bir nedeni olamaz.

Son düzenleme:
Bence her ay farklı günlerde herkes test yaptırmalı zorunlu olarak.
Sağlık sistemi o yükü kaldıramaz ve kaldıramadı da, bu yüzden de tarama vb için pcr testi kaldırıldı. Şikayeti olanlara doktor uygun görürse yapılıyor. Yani kısaca herkese test yapılamaz ve yapılmamalı da. İşin ekonomik maliyeti ve insan gücü olarak yetersizliği gibi sebeplerle.

Benim anlamadığım şu adamlar 400-500 vaka varken okulu kapattılar 100bin vaka oldu hiçbir okulu kapatcak durum yokmuş?
Farkında olmasak bile çok önceden halk sürü bağışıklığı sistemi varmış gibi davranmaya başladı bile yaklaşık 1 yıl önce yani kapanma varken fakat şimdi kapanmayı kaldırdılar her yer açık ama ne hikmetse her yer açılınca halkın yeni aklına geldi virüs açık konuşun gerçekten sağlık için kapanma istemiyorsunuz sadece okulu sevmediğiniz için istiyorsunuz.

Bakan Özer'in en güvenli yerler dediği okullar sağ olsun. :)
Ben istisnasız her 2 haftada bir grip olurum. Okula da gitmek zorunda kalırım çünkü bizim matematikçi çok hızlı ders işliyor.
1 kere karantinaya girdim ben sadece. Siz kim bilir kaç kere girmişsinizdir 3 kere olduysanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı