Türkiye'de ushanka giymek

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Türkiye'de kışın ushanka giymek istiyorum ancak Rus ürünü olduğu için Sovyet işareti kız yıldız işareti gibi işaretler olabiliyor Türkiye'den ve Azerbaycan'dan duyar kasan biri gelip sataşır mı veya basım belaya girer mi?

Siyasi simge içermeyen, gündelik yaşamda kullanılmak için tasarlanmış ushankalar var. Onlardan birini edinebilirsiniz.
Rus ürünleri ve milletine ilgi duyup sevdiğim için Rusya'dan gelen ushankaları kullanıyorum ve dediğiniz ushankalara baktım stokta yok.
Girmez demek isterdim. Fakat seni "Yallah Moskova'ya!" nidalarıyla dövebilirler.
Bir anda ters kelepçe yiyip dayak yer miyim diye düşünceler içerisindeyim. Welcome to turkey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ben takıyorum. Alışveriş merkezine falan gittiğimde tip tip bakanlar falan oluyor. Rastgele Rus bir ablayla tanışmıştım Türkçesi bozuktu ama "Komünizm'i nasıl buluyorsun abla?" Dediğimde "Cok guzel Kommunism!" demişti. Tabi gelip acaba yumruk atan, bıçaklayan olur mu diye düşünmüyorum değil.

Rus ürünleri ve milletine ilgi duyup sevdiğim için Rusya'dan gelen ushankaları kullanıyorum ve dediğiniz ushankalara baktım stokta yok.

Bir anda ters kelepçe yiyip dayak yer miyim diye düşünceler içerisindeyim. Welcome to turkey.
Stokta kolay kolay olmuyor hocam,ben 1-2 yıl önce Rus akrabam yardımıyla Türkiye'ye getirmiştim.Türkiye'den almanız imkansız diye düşünüyorum gitmediğim, gezmediğim yer kalmadı yaşadığım şehirde ama bulamadım.

Hocam, ben takıyorum. Alışveriş merkezine falan gittiğimde tip tip bakanlar falan oluyor. Rastgele Rus bir ablayla tanışmıştım Türkçesi bozuktu ama "Komünizm'i nasıl buluyorsun abla?" Dediğimde "Cok guzel Kommunism!" demişti. Tabi gelip acaba yumruk atan, bıçaklayan olur mu diye düşünmüyorum değil.
Tabancam var ama biri bıçak çekse topuktan vursam etkisiz hale gelir mi :d
Stokta kolay kolay olmuyor hocam,ben 1-2 yıl önce Rus akrabam yardımıyla Türkiye'ye getirmiştim.Türkiye'den almanız imkansız diye düşünüyorum gitmediğim, gezmediğim yer kalmadı yaşadığım şehirde.
Rusyadan gelen ushankaları kullaniyom işte Türkiye'deki simgesizler yok denilecek kadar az

(...) ürünlerine ve milletine ilgi duyup sevdiğim için Rusya'dan gelen ushankaları kullanıyorum ve dediğiniz ushankalara baktık, stokta yok
Var ki.
Kimsenin, bir zararı bulunmayan kişisel zevkinizden yola çıkarak sizi taciz etmeye hakkı yok.

Her ushanka takan SSCB propagandası mı yapmış oluyor sanki?

Yeni konular

Geri
Yukarı