Türkiye'deki garanti firmalarında korsan yazılımdan ötürü sıkıntı çıkıyor mu?

Önerdiğiniz Key satan bir yer var mı? Bazıları dolandırıcı olabiliyor.

Ben zamaninda gittigidiyor.com`dan 20 TL`ye almistim ama suan satisa kapanmis sanirim ilan. Bu saticiyi bayagi ovmusler bir bakin isterseniz.

Ben zamaninda gittigidiyor.com'dan 20 TL'ye almistim ama şu an satisa kapanmis sanirim ilan. Bu saticiyi bayagi ovmusler bir bakin isterseniz.

Çok teşekkürler herkese, bu Key alındığında herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi ? garantiye gönderince.

Çok teşekkürler herkese, bu Key alındığında herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi ? garantiye gönderince.

Hocam ben KMSpico ile alakali bir sorun yasayacaginizi dusunmuyorum zaten, yine de isinizi garantiye almak adina ve bilgisayarinizin sagligi icin alabilirsiniz fakat temiz kurulum yapmayi unutmayin.

Çıkarmaz, çıkaramaz. Garantilik bir durum varsa donanımsal ve üretim hatası kaynaklı bir durum olması şart. Yazılımla bir alakası yok hiçbir şekilde.

ASUS sıkıntı çıkarır mı? Çünkü bazı yazılarda yazılımı güncelleyip gönderiyorlar diye okumuştum. Eski yazılardı ama şu an nasıldır.

ASUS sıkıntı çıkarır mı? Çünkü bazı yazılarda yazılımı güncelleyip gönderiyorlar diye okumuştum. Eski yazılardı ama şu an nasıldır.
Yazılım güncelleyip gönderiyorlarsa donanımsal bir sorun yoktur. Sizin sorununuz o zaman yazılımsaldır ve bunun firma ile alakası yok zaten normal şartlarda. Donanımsal bir hata varsa, o zaman yazılımın adı anılamaz zaten. Donanım değişikliği yaparlar ve yazılımsal bir bahane sunmazlar.

Yazılım güncelleyip gönderiyorlarsa donanımsal bir sorun yoktur. Sizin sorununuz o zaman yazılımsaldır ve bunun firma ile alakası yok zaten normal şartlarda. Donanımsal bir hata varsa, o zaman yazılımın adı anılamaz zaten. Donanım değişikliği yaparlar ve yazılımsal bir bahane sunmazlar.

Benim asıl merak ettiğim bana herhangi bir para cezası veya hukuki işlem gibi bir şey yapabilir mi ve yazılım adı geçtiğinde korsan olup olmadığı çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı