Türkiye'deki interneti sınırlandırıyorlar

Arkadaşlar Türkiye'deki interneti devler sınırlandırıyor. Yapamayacakları iş değil ama daha fazla para kazanmak için download, özellikle upload hızını bizlere açmıyorlar. Türkiye internet açısından dünyada 101. sırada eğer bu konuda biz toplanmazsak devlet bu konuda hiçbir şey yapmayacaktır. Bu, devletin elinde ve bundan kar elde etmek için bizi güçlü internetten mahrum bırakıyorlar.

Detaylı anlamak isteyen, şu videoya bakabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu kiraları+ vergiler+ bir şeyler. Ama evet kar ediyorlar ki müşteri çekmeye çalışmıyorlar. Bazen istiyirlar sınırların kaldırılmasını ama izin verilmiyor.

Örnek TTNET'in kendi altyapı, sunucu ve baz istasyonları yok mu? Eğer kendilerininse yapım masrafı hariç bir gideri olmamalı. Bilen biri iyice aydınlatabilir mi?

Oğuz sasi hakkında ufak bir video.
Aslında çok eğlenceli birisi nerede duracağını bilerek saçmalıyor. Ailesi bile izliyor yayınlarını. Saçmalaması dışında verdiği bilgileri hiçbir yayıncı veremez.
Gerçekten alaka arıyorum🤔
Yazdım bak.
Sunucu kiraları+ vergiler+ bir şeyler. Ama evet kar ediyorlar ki müşteri çekmeye çalışmıyorlar. Bazen istiyirlar sınırların kaldırılmasını ama izin verilmiyor.
Üstüne altyapısını başka firmalara kiralıyor orası da var.

Örnek TTNET'in kendi altyapı, sunucu ve baz istasyonları yok mu? Eğer kendilerininse yapım masrafı hariç bir gideri olmamalı. Bilen biri iyice aydınlatabilir mi?
Masraftan değil, açgözlü olmaktan. Zaten şuan 1000 Mbps gibi hızlara ulaşabilirsiniz ancak her ay ciddi paralar vermeniz gerek. Siz bunu herkese sunarsanız, fiyatı oldukça düşecektir.

Arkadaşlar bu Konu'yu sosyal medya hesaplarımızdan paylaşalım paylaşmazsak bu Konu'da kapanır ve hiçbir şey değişmez lütfen yayabildiğimiz kadar yayalım isyan başlatmazsak bitmeyecektir.
Arkadaşlar Twitter'da #FiberLüksDeğildir isyanımıza katılabilirsiniz Şuan 1000 kişiyi aştık bir şey yapmazsanız hep böyle kalacaktır 1 dakikanızı ayırıp yardım ederseniz gündeme çıkabiliriz ben yapmazsam ne olacak demeyin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı