Türkiye'den Almanya sunucusunda 28 ms ile nasıl oynanıyor

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün akşam bağlandığı bir yayında canpolat abi (hardstyle) almayadan 28 ms aldığını ve bunu Gaming House ve oyuncuların evlerine Türk Telekom ile yapacağını söyledi. Daha önce konuk olduğu yayınlarda da bunun hakkında konuşmuştu. Eğer isterseniz o yayın tekrarlarını bulup paylaşabilirim. Ben gerçekten çok fazla emek harcamama rağmen bir sürü yöntem denedim ve en düşük şu an 41 ms ile oynuyorum FACEIT'te. Bunu nasıl Daha'da düşürebilirim? Para sıkıntı değil gerçekten pingim nasıl düşer yapabileceğim bir şey varsa yapmak istiyorum.

Pingden bahsettiği yayın tekrarı: 28 ping alacağını söylediği yayın tekrarı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ara sunucular ile yapabilirler gibi duruyor. Bu gecikme olayı bir yerden sonra firmalarla alakalı bir şey. Para sorun değil ise Almanya'ya giderek 10 ping ile oynayabilirsiniz.

Ara sunucular ile yapabilirler gibi duruyor. Bu gecikme olayı bir yerden sonra firmalarla alakalı bir şey. Para sorun değil ise Almanya'ya giderek 10 ping ile oynayabilirsiniz.
Ara sunucuyla bu konunun bir bağlantısı yok. Aksine ara sunucu yolu uzatmaktan başka bir şey yapmaz.

Hocam param burada var oraya gidince bu kadar değeri kalmıyor D:

Hocam normal oynadığınızda pinginiz ortalama kac oluyor. Ben test amaçlı FACEIT oynatken 40 45 ms ping alıyordum ortalama yer yer 50 mslere çıkıyordu. Ping biraz da sunucularla alakalı. Yoğunluk varsa artıyor doğal olarak.

tab'da 41 +graph'da 48 sabit oynuyorum hocam. 38 falan olsa yine ideal ama düşmüyor 40 altına

Yeni konular

Geri
Yukarı