Türkiye’den binlerce kullanıcısı bulunan Starbucks ve Netflix destek mesajı yayınlamadı!

Aga yayımlamak zorunda mı?
Yayınlasa kime ne faydası olacaktı? Allah aşkına boş şeylere kafa yormayın. Gidin insanlara faydası olabilecek şeylere kafa yorun.

Yayınlasa daha çok kişinin dikkatini çeker, belki yurt dışında reaksiyon alır oradan birileri yardım eder. Ishowspeed isimli yayınca 150 bin dolar bağış topladı. Hala anlayamadınız bu firmaların destek mesajı faciayı daha fazla kişiye duyurmak için işe yarar "yayınlasa ne olacak ki" zihniyeti en sığ düşüncedir. Mesela bugün eminem çıkıp geçmiş olsun mesajı yayınlarsa sadece onun mesajı ile yüzbinlerce dolar bağış yapılır ülkeye. Azıcık geniş düşünün.

Yayınlasa daha çok kişinin dikkatini çeker, belki yurt dışında reaksiyon alır oradan birileri yardım eder. Ishowspeed isimli yayınca 150 bin dolar bağış topladı. Hala anlayamadınız bu firmaların destek mesajı faciayı daha fazla kişiye duyurmak için işe yarar "yayınlasa ne olacak ki" zihniyeti en sığ düşüncedir. Mesela bugün eminem çıkıp geçmiş olsun mesajı yayınlarsa sadece onun mesajı ile yüzbinlerce dolar bağış yapılır ülkeye. Azıcık geniş düşünün.

Taziye mesajı yayımlamak ayrı yardım kampanyası düzenlemek ayrı şeyler.

Taziye mesajı yayımlamak ayrı yardım kampanyası düzenlemek ayrı şeyler.

Taziye mesajı yayınlarsa dikkat çeker, yukarıda bahsettim eminem taziye mesajı yayınlarsa insanlar önce ne olmuş diye bakar sonra bu bakanlardan bazıları bağış yapar.

Taziye mesajı yayınlarsa dikkat çeker, yukarıda bahsettim eminem taziye mesajı yayınlarsa insanlar önce ne olmuş diye bakar sonra bu bakanlardan bazıları bağış yapar.

Yahu Allah aşkına bu şirketlerin bir tane mi hesapları var? Her ülkede farklı hesapları var. Taziye mesajlarını yine TR hesaplarında yapacaklar. Oradan birileri girecek görecekte olayı anlayıp araştırma yapıp bağış yapacak he. Güldürmeyin Allah aşkına ya. Kalkar yardım kampanyası düzenler vs onları anlarım. Ama taziye mesajıyla olacak şeyler değil bunlar.

Geri
Yukarı