Türkiye’den Somali’ye 30 milyon dolar hibe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile alınan kararda, Somali'nin 'hibeyi bütçe finansmanı ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesi' için kullanacağı ifadeleri yer aldı. Somali'nin hibe için mali ve ilerleme raporu sunması istendi.
Kaynak

Ben giderek ekonominin aslında iyi olduğunu, sadece halka yansımadığını düşünmeye başladım. Eğer halka yansısa ekonomi gerçekten iyi olacak herhalde.

Ben giderek ekonominin aslında iyi olduğunu, sadece halka yansımadığını düşünmeye başladım. Eğer halka yansısa ekonomi gerçekten iyi olacak herhalde.

Bir boomer dayı sözü der ki; "eğonomi çoğk iyi yiğenim, cehapenin uydurması bunlar. Benim alamanyada tanıdıklarım var diyorlarki Türkiye cennet cennet."

O petrolleri çıkaracak güçleri var mı? Korkudan çıkaramıyorlar amerika yüzünden.
Amerika'dan korktukları için çıkaramıyorsa yatırım yapmanın ne anlamı var o zaman? Dibimizdeki Suriye'den eli boş döndük, taa neredeki Somali'den mi para kazanacağız yedirirler mi sence? Boşu boşuna yine paralarımız başkalarına gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı