Türkiye'den umudu kesmek

Şimdi anladım ne demek istediğinizi hocam ama olmuyor o şekilde ülkem için her şeyi yaparım ama yaptığımız şeyler bir zaman sonra yok oluyor.
Hocam yok oluyorsa tekrardan inşa edeceksin. Atacaksın ülkeden tekrar inşa edeceksin. Aynı Ata'mın yaptığı gibi.

Hocam siz bana iktidarı mı savunuyorsunuz?

Atatürk döneminde ekonomiyi bıraktım bir sürü ülke savaşları mevcuttu, millet savaş var diye pes mi etmişti?

Şimdi de düşünün ekonomik savaş mevcut, ülke için sonuna kadar savaşıp pes etmeyeceksiniz. Atatürk dönemindeki savaşlar şimdi olsaydı ülkeyi sadece tek bir bomba ile yok ederlerdi.

Biliyorum Atatürk ile şu anki kişi karşılaştırılamaz fakat başkanları geçtim sadece halk olarak savaşacağız.

Ben de kestim sayılır umudumu. İleride Almanya'ya gidip hukuk bölümünü seçmek istiyorum, belki Amerika da olabilir iki taraf için de çok şükür imkanlarım var şimdiden.

Hocam yok oluyorsa tekrardan inşa edeceksin. Atacaksın ülkeden tekrar inşa edeceksin. Aynı Ata'mın yaptığı gibi.

Hocam sonuna kadar haklısınız halktada sorun var Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği ülkeyi korumamız gerekiyor ama biz olanlar karşısında hiçbir şey yapmıyoruz yapmak yerine ülkeden kaçıyoruz hepimizin birlik olup aşamayacağı bir şey var mı?

Geri
Yukarı