Türkiye'den umudu kesmek

Hocam sonuna kadar haklısınız halktada sorun var Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği ülkeyi korumamız gerekiyor ama biz olanlar karşısında hiçbir şey yapmıyoruz yapmak yerine ülkeden kaçıyoruz hepimizin birlik olup aşamayacağı bir şey var mı?
Haklısın. Herkes ben tek başıma neyi değiştirebilirim ki diyip kolaya kaçıp ülkeden gidiyorlar. Aslında böyle yapmaları da kendi hayatları için yadırgayamam.

Hocam öyle de artık ayaklanmamız gerekiyor olanlar karşısında sanki hiçbir şey yokmuş gibi susuyoruz.
Ben 2 yıl önce dolar 10'u geçerse ayaklanma olur diye tahmin ediyordum.
15'i geçti hala bir hareketlenme yok. Milliyetçiyiz Atatürk'çüyüz diyenlerin çoğu kuru milliyetçi.
Zaten ben Atatürk adına doğru hiçbir icraat görmedim. Sadece internette 100 yıl önceki görüntülerin editlenmiş halini gördüm.

Uzun lafın kısası bu halktan bir cacık olmaz.

Ben 2 yıl önce dolar 10'u geçerse ayaklanma olur diye tahmin ediyordum.
15'i geçti hala bir hareketlenme yok. Milliyetçiyiz Atatürk'çüyüz diyenlerin çoğu kuru milliyetçi.
Zaten ben Atatürk adına doğru hiçbir icraat görmedim. Sadece internette 100 yıl önceki görüntülerin editlenmiş halini gördüm.

Uzun lafın kısası bu halktan bir cacık olmaz.

2023'te inşallah akılları başlarına gelir.

Frenin çalışabilir durumda olması, şöförü iyi seçmek lazım.
Şu anki Türkiye'yi düzeltmek için en az 20 yıl zaman vermen gerek, o kadar zaman da aynı çizgiyi bozmadan çalışabilecek kimse yok bu ülkede. Olsa da yine önüne taş koyulur, bu ülke işine yarayacak şeylere sırf çekememezliğinden dolayı çomak sokup alt üst eden insanlarla dolu.
Anlayacağın 20 yıl bile yetmez, ben burada hayatımı sürünerek geçiremem.

İnşallah. Gelmezse yazık olacak bize.
Hem de çok yazık olacak.

Bizim burada tüm kanser doktorları gitti 1 tane kalmıştı... Oda gitmiş arkadaşlar.
Şu anki Türkiye'yi düzeltmek için en az 20 yıl zaman vermen gerek, o kadar zaman da aynı çizgiyi bozmadan çalışabilecek kimse yok bu ülkede. Olsa da yine önüne taş koyulur, bu ülke işine yarayacak şeylere sırf çekememezliğinden dolayı çomak sokup alt üst eden insanlarla dolu.
Anlayacağın 20 yıl bile yetmez, ben burada hayatımı sürünerek geçiremem.

Haklısınız kimse bu konuyla ilgili inkar edemez aradan 20 yılda geçse düzelmez sürünürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı