Türkiye'nin alım gücü sizce nasıl artar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Demoratik hakmı ? Sen hangi ülkede yaşıyorsun ? Hakkımızı arıyacağız diye sokağa çıksak Terörist diye içeri atarlar 😆
Haklısın ne yazık ki bu sindirilmiş bir toplum olduğumuzun da göstergesi aynı zamanda. Ama yine aynı yere geliyoruz, Bunun en büyük nedenlerinden biri Türkiye'de demokrasi kültürünün pekişmemiş olmasından kaynaklanıyor. Bu coğrafyaya da bir gün liberal demokrasinin geleceğinden hiç ümidim yok.

Türkiye cahil bir ülke kusura bakma, ülkeni tanıman lazım dostum.

Arkadaşım evet katılıyorum bunun farkındasın. Ama sorunun yüzeysel olarak farkındasın. Bu zihniyet değişikliğini yüzyıllarca inanç eğitimi alan bir toplumda o kültürü terk etmeden sağlayamazsın. Haksızlık yapana ağzını açmaması İslam'ın getirdiği biat kültürüdür, bunun farkında değilsin ve farkında olman lazım.
Sen harbiden cahil kitleyi temsil etmeye gelmişsin buraya ya :D İslam da nerede haksızlığa sus diye bir şey geçiyor acaba çok merak ederekten soruyorum. Kulaktan dolma bilgilerinle burada insanları da şaşırtma lütfen. Önce bir ''OKU'' ne yazdığını anla ondan sonra yok orada bu geçiyormuş falan filan deme burada. Zihniyet demek bile istemiyorum senin gibilerin zihniyetine :/

Seninle konuşmaya bile değmez. Zira senin zihniyetin benim için çöp. Çöpten daha fazla da değeri yok. Sana yazacağım ilk ve son mesaj bu. Engelliyorum direk. Hadi git şimdi A Haber izle sonra da Kuran oku.
Su kadarini söyleme zahmetinde bulunacağım, istediğin kadar evrene enerji yolla bir ise yaramayacak, benim icin senin fikirlerin önemli çünkü bir bireysin ama saygıyı haketmiyorsun, sana suan kufretmiyorsam tek sebebi kendime olan saygımdir, suan tek ricam benim ve @batuhandivrik gibi çoğunluğun dinine saygi duyman ve ahlakını bozmaman, bende bilirim hakaret etmesini emin ol, senin dinine laf söyleyen oldu mu ? Olmadı ama sen ne diyorsun birde ona bakalım 🤔 Diyecek laf bulamıyorum size.

Benim bu konularda anlamadığım şey niyeyse ilk 2 sayfada güzel tartışma var ama son sayfaya bir geliyorum konuyu unutup tartışma başlıyor çok gereksiz eğitimin şart olduğu burdan belli direk.

Benim bu konularda anlamadığım şey niyeyse ilk 2 sayfada güzel tartışma var ama son sayfaya bir geliyorum konuyu unutup tartışma başlıyor çok gereksiz eğitimin şart olduğu burdan belli direk.
Dini değerlere saygının gerektiğinin en büyük kanıtı.

Haklısın ilk 2 sayfa da güzel yorumlar çıkıyor dediğin gibi ancak bunun gibiler bir geliyor ortam böyle kavgalara dönüyor tartışmalara dönüyor. Bir insana bir şeyi anlatırken dinlemeyince böyle şeyler oluyor. Bütün forum adına özür diliyorum şu 2 sayfalık boş tartışmam için :/

Haklısın ilk 2 sayfa da güzel yorumlar çıkıyor dediğin gibi ancak bunun gibiler bir geliyor ortam böyle kavgalara dönüyor tartışmalara dönüyor. Bir insana bir şeyi anlatırken dinlemeyince böyle şeyler oluyor. Bütün forum adına özür diliyorum şu 2 sayfalık boş tartışmam için :/
Emin ol insanın kendini savunması boş değil, en buyuk haklarından birisidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı