Türkiye'nin durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana sanki sırf Almanya'da yaşadığını göstermen için konu açmışsın gibi geldi. Kardeşim ne yapalım? 2023 gelince oy atacağız işte senin de bildiğin gibi.
Almanya'da yaşadığımı neden göstereyim? Almanya'da yaşamak havalı birşey mi? Öyle sanıyorsan 28 yaşındayım kimseye hava atma derdim yok.
:D
Teşekkürler gurbetçiler...
Sorun sadece bizim oy atmamız değil muhtemelen. Ben de daha fazla atmayacağım zaten şuan ülkede yaşanan kriz çok büyük gibi.

Almanya'daki herkes öyle yapıyor zaten. Neden Türkiye'de güzel bir tatil geçirmeyelim?
Yani sırf sen yazın burada keyfine keyif katman için bile bile, kendi vatandaşının ezildiği halde kasıtlı olarak bunu yapıyorsun. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Tez zamanda inşallah sen ve senin gibiler sınır dışı edilir.

Son düzenleme:
Yani sırf sen yazın burada keyfine keyif katman için bile bile, kendi vatandaşının ezildiği halde kasıtlı olarak bunu yapıyorsun. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Söz üstünde sevgiden ne beklersin ki hocam?

Kanka azıcık düşünseniz asıl amacını anlayacaksınız ama..
Almanya'da yaşadığımı neden göstereyim? Almanya'da yaşamak havalı birşey mi? Öyle sanıyorsan 28 yaşındayım kimseye hava atma derdim yok.

Sorun sadece bizim oy atmamız değil muhtemelen. Ben de daha fazla atmayacağım zaten şuan ülkede yaşanan kriz çok büyük gibi.
Fakiriz biz, Almanya zengin. O yüzden. Ayrıca hükümet vergi alıyor.

Almanya'da yaşayan gurbetçilerin oyu en fazla %10 etki ediyordur. Türkiye'de yaşayanların çoğunluğu bu durumdan şikayet etmeyip malum şahısa oy verirken bizim vermemiz mi problem oluyor sizin için? Yani siz bizim yerimizde olsaydınız siz de verirdiniz kim istemez euro'nun 17 olmasını Almanya'da yaşarken? Tek komik olan şey Almanya'dan Türkiye'ye gelip Türkiye'yi övenler. Onlar da tamam malum şahısa oy verilmesini istiyor ama o kadar da olmamalı.

Almanya'da yaşayan gurbetçilerin oyu en fazla %10 etki ediyordur. Türkiye'de yaşayanların çoğunluğu bu durumdan şikayet etmeyip malum şahısa oy verirken bizim vermemiz mi problem oluyor sizin için? Yani siz bizim yerimizde olsaydınız siz de verirdiniz kim istemez euro'nun 17 olmasını Almanya'da yaşarken? Tek komik olan şey Almanya'dan Türkiye'ye gelip Türkiye'yi övenler. Onlar da tamam malum şahısa oy verilmesini istiyor ama o kadar da olmamalı.
Herkesi kendi yerine koyup kendi adına konuşma.

Tez zamanda inşallah sen ve senin gibiler sınır dışı edilir.
Oy kullandığım için sınırdışı edileceğimi sanmıyorum. Madem bu kadar şikayetçisiniz neden hala oy veriyorsunuz? Bizim oylarımızla kazandığını sanmıyorum. Tekrar oy vermeyeceğimi belirttim zaten.

Oy kullandığım için sınırdışı edileceğimi sanmıyorum. Madem bu kadar şikayetçisiniz neden hala oy veriyorsunuz? Bizim oylarımızla kazandığını sanmıyorum. Tekrar oy vermeyeceğimi belirttim zaten.
Burada en son hesap soracak kişi sensin. Bunca zamandır kendi menfaatlerin için malum partiye oy vermişsin ve buraya gelip bunları pişkin pişkin bizlere söylüyorsun. Her oy attığında ülkenin geleceğini ve ülkende ki insanlarını hiç düşünmedin mi?

Burada en son hesap soracak kişi sensin. Bunca zamandır kendi menfaatlerin için malum partiye oy vermişsin ve buraya gelip bunları pişkin pişkin bizlere söylüyorsun. Her oy attığında ülkeni ve ülkende ki insanlarını hiç düşünmedin mi?
Sorsan vatan millet sevdalısı. Ülkesi için üzülüyor ama demesene öyle. Oy atmayacakmış ya daha.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı