Türkiye'nin durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazıları atabiliyor bazıları atamıyor tamamen ilgi alanına bağlı? Ben bu konunun üzerine daha önce hiç düşmedim ve böyle bir ihtiyacım da hiçbir zaman olmadı. Bilgisayar mühendisi veya bilgisayarcı ile karıştırmayın bizi. Konudan bağımsız şekilde profilime inecek kadar aciz insanlarsınız. Yazık, ben o şahsa oy atmaya devam edeyim bari de tatilimi yaşayayım.

Eki Görüntüle 1391911 Buyur kardeşim de konumuzla ne alakası var?

İşlerimi Macbook'umdan hallediyorum. Bu bilgisayarı konuda belirttiğim gibi 4 yıl önce Almanya'ya yeni geldiğimde 230 Euro'ya aldım. Konu neye göre troll oldu? Sırf birilerine oy attığım için mi?
Seni yalancı seni!

Troll konu açarken yaptıkları açıkları ifşa etmek hoş oluyor hocam, biraz da stres gidiyor.
Konunun nesi troll ve neyim ifşa oldu? :D Türklerin çoğu harbiden sıkıntılı, muhtemelen yaşadıkları ülke dolayısıyla hepsi krizde. :D Acıl şifalar diliyorum.

Konunun nesi troll ve neyim ifşa oldu? :D Türklerin çoğu harbiden sıkıntılı, muhtemelen yaşadıkları ülke dolayısıyla hepsi krizde. :D Acıl şifalar diliyorum.

Şahsen sıkıntım yok keza örnek gösterdiğin sistemden çok daha yüksek bir sisteme de sahibim Türkiye şartlarına rağmen.

Şahsen sıkıntım yok keza örnek gösterdiğin sistemden çok daha yüksek bir sisteme de sahibim Türkiye şartlarına rağmen.
Örnek gösterdiğim sistem hangisi? Ve senin sisteminle konumuzun ne alakası var?
Bir insan nasıl bu kadar ezik olabilir ya... Yalanı kabak gibi çıktı hâlâ diretmeye devam ediyor.
Hangi yalan dostum ne anlatıyosunuz siz ya. :D Olayı hemen yalana ve almanya'da yaşayıp yaşamamama bağladılar. Başlık Türkiye'nin durumu iken hala benim keyfimin derdindeler. hahahahahahah

Bu arada malum şahsa oy atmaya inadına devam edeceğim, nasıl olsa ben pozitif anlamda etkileniyorum bu durumdan.

Evde olmadığımı kim söyledi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı