Türkiye'nin en büyük otelinde bursum kabul oldu!

Onu yapmak için senelik personel olmak gerekir hocam ama sözüm sözdür, kızı da yanınızda bilin o iş de bende😀.

Lise bitiminde son defa staja gideceğim burs aldığım otele. Sonrasında mezun olana kadar burs veriyor. Mezuniyet sonrası personel olarak giriyorum otel de şart kılıyor tam istediğim gibi 😀.

Çok teşekkür ederim hocam. O otele kimsenin gidememesi (Otelin sadece Türkiye'de bana burs vermeyi onaylaması) ayrı bir husustur benim için bırakın da egomu kasayım😀.
İngilizcen vardır diye umuyorum.
İngilizce ve Almanca dilini akıcı şekilde anlıyor ve konuşabiliyorum. Kendime şuan ek bir dil arıyorum hocam.

Onu yapmak için senelik personel olmak gerekir hocam ama sözüm sözdür, kızı da yanınızda bilin o iş de bende😀.

Lise bitiminde son defa staja gideceğim burs aldığım otele. Sonrasında mezun olana kadar burs veriyor. Mezuniyet sonrası personel olarak giriyorum otel de şart kılıyor tam istediğim gibi 😀.
Hocam, zengin olunca bizi de unutmayin 🤑💸

Çok teşekkür ederim hocam. O otele kimsenin gidememesi (Otelin sadece Türkiye'de bana burs vermeyi onaylaması) ayrı bir husustur benim için bırakın da egomu kasayım😀.

İngilizce ve Almanca dilini akıcı şekilde anlıyor ve konuşabiliyorum. Kendime şuan ek bir dil arıyorum hocam.
hangi liseden mezunsun kardeşim?

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Laflarımı üzerine alınma ama;

İnsanların hayallerini dahi daralttılar ülkede. Pırıl pırıl bir gencin en büyük hayali otelde bir memuriyet olmamalı. Öncelikli daha yüksek hedefleri için çabalamalıyken bu tip işlere mahkum bırakanlar utansın.

Hangi liseden mezunsun kardeşim?

Turizm lisesi. Türkiye'de ödülü bulunan bir lisedir kendisi. Yurt dışına da gönderdiği vardır çoğu öğrenciyi.
Hocam bana bir oda ayarlar mısınız? Bir de oradaki odalar geniş mi? 5 koli beypazarını nereye koymam gerektiğini bilmem lazım.
Size bir Bağlantılı Oda gider hocam. 2 oda arası kapı ile bağlantılı bir odadır. Depo yapabiliriz 😃.
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Laflarımı üzerine alınma ama;

İnsanların hayallerini dahi daralttılar ülkede. Pırıl pırıl bir gencin en büyük hayali otelde bir memuriyet olmamalı. Öncelikli daha yüksek hedefleri için çabalamalıyken bu tip işlere mahkum bırakanlar utansın.
Çok haklısınız. Öyle bir durum var ki sadece bir otelde kalıcı iş bulduğum için çok mutlu oluyorum. Mutlu olmamız iş bulduğumuz için olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı