Türkiye'nin en iyi online alışveriş sitesi nedir?

Hepsiburada kendi kargo hizmetini vermeye başladığından beri Hepsiburada bence en iyisi. Amazonda her zaman Hepsiburada'dan daha düşük fiyat vermeye oynuyor bunu da farkediyorum. Birinde 500 olunca diğeri 498 yapıyor bu da bana yarıyor. Amazonun sadece kargo kısmı AGT Kurye olduğu için bazen sıkıntılar ve gecikmeler olabiliyor.
Ben papara black kart alırken teslimat konusunda baya sıkıntı yaşamıştım ama neyse ki gelmişti.

Yorumuma eklemeyi unutmuşum. Hepsiburadanın Efsaneler kulübü üyesiyim ve 25 TL üstü ürünlere kargo ödemiyorum. Ama Amazon Prime üyeliğim olduğu için Amazondan 1 liralık ürün bile alsam kargo ödemiyorum. Genelde ufak tefek 3 liralık kitap alırken Amazon çok karlı oluyor benim için.

Önce Amazon sonra Hepsiburada.

Neredeyse kimse dememiş ilginç. Bence n11 iyi.

Çünkü genelde bir ürünün parçalarını alıyorum telefon için ekran, şarj soketi; bisiklet için lastik, pedal vs. ve bunlar Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde ya çok pahalı ya da yok. Üstelik hangi kargo şirketi ile gideceğini görmek güzel bir özellik. ;)

Amazon'u hiç deneyecek şansım olmadı fakat çok iyi olacağını düşünmek zor olmasa gerek.

Geri
Yukarı