Türkiye'nin hali ne olacak?

nuur

Femtopat
Daha fazla  
Ne olacak Türkiye'mizin hali? Bu soğukta binlerce kişi enkaz altında, üç bin üstü ölü var 10 ilimizden. Ayrıca 2 gün öncesinde Frank Hoogerbets tarafından deprem olacagı tweet atılarak söyleniyor. Fakat bu kişinin gercek hesabının bu tweeti atan hesap olmadığı söylentisi de var. Hatırlarsanız İstanbul'daki patlama olayında da böyle olmuştu. Tweet atılmıştı, hesap silinmişti. Üstüne bir de sahte hesaptan Eskişehir ilinde patlama olacağı iddia edilmişti(iddia eden kişi yakalanmıştı).Orman yangınları, patlama, depremler.. Biliyorsunuz ki kar bile şubat ayında yeni yağdı. Ocak ayı günlük güneşlik geçti. Dikkat çeken çok fazla söylem ortada. Herkes tedirgin-stresli. Okullar deseniz 1 hafta tatil edildi tekrardan. İlk defa okulun tatil edilmesi kimseyi mutlu edemedi. Sonumuz nereye gidiyor?

2 seçenek var gibi duruyor, biri seçimin yardımıyla da bir ihtimal düzelmeye başlayacak azda olsa.

Diğerini tahmin ediyorsunuzdur belki az çok.

Malum eleman 2 gündür arazi. Sarayından burnunu bile çıkarmadı. Umarım bu günleri sandık önümüze geldiğinde hatırlarsınız.

70 yaşındaki adamın orada bir işi yok çünkü işe yarayacağı bir şey yok. Taş kaldırmayacak kimsenin orada kalabalık yapmasına gerek yok. Eleştirilmesi gereken durumlar yerine böyle mantıksız noktalara değiniyorsunuz ya ne diyeyim ben size.

Şu an oy tartışmanın sırası değil insanlar acı çekiyor orada. Şu an tüm Türkiye birlik olup yardım etmeliyiz hala parti ayrımı yapıyorsunuz bunlar daha sonra düşünülecek şeyler.

70 yaşındaki adamın orada bir işi yok çünkü işe yarayacağı bir şey yok. Taş kaldırmayacak kimsenin orada kalabalık yapmasına gerek yok. Eleştirilmesi gereken durumlar yerine böyle mantıksız noktalara değiniyorsunuz ya ne diyeyim ben size.

Girsin moloz temizlesin diyen yok zaten sn. @Sheep

Bu millet 20 yıldır deprem vergisi veriyor. Onca parayı 2019 seçimlerinde yediler. Her felakette devlet resmen dileniyor.
Halen deniz kumundan binalar yapılıyor. Kentsel dönüşüm anca lafta, İstanbul depremi olduğunda bu günleri bile mumla arayacağız, elle dağılan kolonlar gördüm İstanbul'da.

20 yıldır her şeyin sorumlusu olan Allah'ın yeryüzündeki gölgesi sayın cumhurbaşkanımız bir açıklama yapmaktan bile aciz mi?

Muhalefet belediye başkanlarını aramaya bile tenezzül etmemiş. Hatay'da taş üstünde taş kalmamış, BİR GÜN GEÇTİ ÜZERİNDEN, HALA YARDIM ULAŞMAMIŞ YERLER VAR.

Benim bir arkadaşım da dahil insanlar bunca zamandır betonun içine gömülü halde. Seferberlik nerede, TSK nerede? 4 bin asker çalışmalara katılmış, kaç askerimiz var bizim?

Girsin moloz temizlesin diyen yok zaten sn. @Sheep

Bu millet 20 yıldır deprem vergisi veriyor. Onca parayı 2019 seçimlerinde yediler. Her felakette devlet resmen dileniyor.
Halen deniz kumundan binalar yapılıyor. Kentsel dönüşüm anca lafta, İstanbul depremi olduğunda bu günleri bile mumla arayacağız, elle dağılan kolonlar gördüm İstanbul'da.

20 yıldır her şeyin sorumlusu olan Allah'ın yeryüzündeki gölgesi sayın cumhurbaşkanımız bir açıklama yapmaktan bile aciz mi?

Muhalefet belediye başkanlarını aramaya bile tenezzül etmemiş. Hatay'da taş üstünde taş kalmamış, BİR GÜN GEÇTİ ÜZERİNDEN, HALA YARDIM ULAŞMAMIŞ YERLER VAR.

Benim bir arkadaşım da dahil insanlar bunca zamandır betonun içine gömülü halde. Seferberlik nerede, TSK nerede? 4 bin asker çalışmalara katılmış, kaç askerimiz var bizim?
Çok haklısınız.

Geri
Yukarı