Türkiye'nin İlk Oyuncu Telefonu: Honor Play

Evet, Türkiye'nin ilk oyuncu telefonu ve uygun fiyatlı olan Honor Play resmen satışa sunuldu. Ürünün lansmanına katıldım ve ürün incelemesini gösterdim umarım işinize yarar, iyi seyiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye distribütörü honor şeklinde telaffuz edilmesini mi söylemiş anlamadım tam olarak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
6-7. saniye
Aynen öyle. İlk başlarda herkes "(H)aner" diye telaffuz ediyordu firmanın isteği üzerine "Honor" diyorlar. Tüm inceleyenlerin İngilizce bilmeme olasılığı yok dimi ama :) Bir kaç videoda duydum bu taleplerini ama hangi kanala aitti anımsayamıyorum şuan için.

"Türkiye'de resmi olarak satılacak ilk oyuncu telefonu; Honor Play" yazacakmış aslında ama canı clickbait çekmiş arkadaşın. Ek olarak "isterseniz" demeyi azaltmalısın. İsteyerek videoyu kapadım çünkü 10. kez isterseniz dediğinde.

@Berkay Sezer Marka'nın isteği "Honor" şeklinde telaffuz edilmesi yönünde. Ufaktan bir piyasa takibi yazarsanız bu basit detaydan haberdar olabilirsiniz.

Türkiye'deki demek istedim aslında öyle bir amacım yok açıkçası, başlığı yanlış yazmışım kusura bakmayın.
Üreticisi Huawei, yani alt birim olarak çalışan bir marka Honor. Başlık ve içerik okuyucuyu aldatmaya yönelik güzel hazırlanmış ama yemezler.
Bu arada /honor/ diye okumuyoruz, /änər/(anır) doğrusu. (n)

Türkiye'deki demek istedim aslında öyle bir amacım yok açıkçası, başlık yanlış olmuş kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı