Türkiye'nin sürücüsüz otobüsü testleri başarıyla geçti!

Yapmasam olmazdı.

Dosya Ekleri

• ezgif.com-video-to-gif.gif
    ezgif.com-video-to-gif.gif
    1,1 MB · Görüntüleme: 85
4 kişi sırasıyla otobüse biniyor.

Antalya'da bile ben DC 15'e bineceğim zaman insanlar arasında izdiham çıkıyor. Ben savaşarak otobüse biniyorum. Bunu İstanbul'da düşünemiyorum bile.

İnsanları eğitemediğimiz sürece bu proje pek işe yaramaz. Ne zaman insanlar sırasıyla kavga etmeden, birbirine yol vererek inmeyi/binmeyi öğrenirse belki o zaman işe yarar ama emeği geçenleri tebrik ediyorum.

4 kişi sırasıyla otobüse biniyor.

Antalya'da bile ben DC 15'e bineceğim zaman insanlar arasında izdiham çıkıyor. Ben savaşarak otobüse biniyorum. Bunu İstanbul'da düşünemiyorum bile.

İnsanları eğitemediğimiz sürece bu proje pek işe yaramaz. Ne zaman insanlar sırasıyla kavga etmeden, birbirine yol vererek inmeyi/binmeyi öğrenirse belki o zaman işe yarar ama emeği geçenleri tebrik ediyorum.

İş çıkış saati metrobüse binmek zorunda kalıyorum o kadar kötüki saniye başı otobüs gelse bile rahatlamaz vallahi. İnsanlar gerçekten eğitilmeli bir sefer yaşlı bir dede vardı adamı iterek içeri soktular adam kriz gerçirse hesap verecek kimse yok.

Son düzenleme:
Oda bişey mi ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı