Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam açıklamış işte ne güzel.

Hocalar keşke şimdiye kadar kendi ustalaştığı ve bildikleri konular üzerine yoğunlaşsalardı ve bu konularla insanlara vaaz verselerdi şu an ülke bu durumda olmazdı.

Neyse daha fazla yazmayım korkan kişiler varmış. Sebep olmayalım zaten yeterince kabus var etrafta:)

Bence de daha fazla yazma uyku saatin çoktan geçti senin. Sonra gece rüyalarına kabus girer bak geç yatma sakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
..

Kabul edin artık! Öyle soft müslüman olmaz. Şeker bayramıymış falan fıstık yok öyle Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı diyeceksin.
Arkadaş bu ülkenin %90ı müslüman. Herkes bayramını kutluyor, namazını kılıyor orucunu tutuyor bir kişi de çıkıp bir şey diyor mu size. İsteyen istediğine inanır. Hala kalkmış soft müslüman olmaz diyorsun. Soft olmayan müslüman kim, torunu yaşındaki kızla evlenen Peygamberin mi? Yoksa tarikat yurtlarında her gün çocukların ırzına geçen hocalar mı? Şeriat gelsin diyorsun. Şeriat ülkelerin örneklerine bak bakalım. Onlar gibi mi olmak istiyorsun? "aBi dOğRu şErİaT bU dEğİl" triplerine de girme. Dünyada iyi örneği yoksa rejim de iyi değil demektir.

Yani hocam AKP nasıl CHP'ye terörist diyorsa, CHP tarafı da AKP gelirse şeriat gelecek diye halkı korkutuyor bu iş böyledir.
İyi de dostum hüda par mecliste ve AKP ile resmi ittifak? HDP sadece adaysız bizi destekliyor.

Gelmez, gelemez. Halkimiz güçlü bir halk buna direniş gösterir v for vendetta gibi oluruz. Biz hükümetten korkan bir halk değiliz!Eki Görüntüle 1797610

Aksine hocam bu millet bunada şükür Allah devletimize zeval vermesin diyen bir millet. Apaçık hükümetten korkuyoruz ve her şeye rağmen seçmeye devam ediyoruz. V for Vendetta'yı tekrar izlemenin vakti geldi sanırım.

Gelemez, getirecek yürek yoktur. Eğer getirecek olurlarsa bu milletin atatürkçü bir gençliği var. Onu hatırlasınlar.

Atatürk'ün Türkiye'yi emanet ettiği gençliğin bu nesil olmadığını öğrendim dün gece.

Biliyorum katı olduğunu. Ancak şeriat müslümanın yasasıdır. Gerçek bir müslümanın demokrasi ile işi olmaz!

Reis açıklamış elhamdulillah!
Kim gerçek müslüman? Ülkeyi Atatürk kurdu tayyip denen şahıs kim la?

Biliyorum katı olduğunu. Ancak şeriat Müslüman'ın yasasıdır. Gerçek bir Müslüman'ın demokrasi ile işi olmaz!

Reis açıklamış elhamdulillah!

Türkiye laiktir, laik kalacaktır dostum. Fakat artık bu dediğimden emin değilim ama yine de size geçit vermeyi planlamayan bir %48 var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı