Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesin bir arada yaşamasına müsade eden sistem laikliktir. Bu ülkede inananı, inanmayanı, farklı kültür ve düşüncede milyonlarca insan yaşıyor. Tek bir düşünce baskıcı olmaya çalışırsa iç savaş çıkar. O yüzden laiklik herkes için en ideali. Herkes istediği gibi, ne yaşıyorsa yaşasın. Uzun lafın kısası gelmez.

Son düzenleme:
Gelirse instagramdaki, twitterdaki ve çevremdeki RTE savunan yaşıtım bunaklardan birisini ben alacağım ve sabahtan akşama kadar kölem yapacağım sözümü dinlemediğinde de kırbaç.

Erkeğin bir zararı yok şu sistemde. O kadar kadını düşündük vermeyin dedik, yapmayın hakkınız çalınacak dedik anlatamadık. Şimdi Reisçi kadınların cezalarını çekme vakti.

Gelirse instagramdaki, twitterdaki ve çevremdeki RTE savunan yaşıtım bunaklardan birisini ben alacağım ve sabahtan akşama kadar kölem yapacağım sözümü dinlemediğinde de kırbaç.

Erkeğin bir zararı yok şu sistemde. O kadar kadını düşündük vermeyin dedik, yapmayın hakkınız çalınacak dedik anlatamadık. Şimdi Reisçi kadınların cezalarını çekme vakti.
Hepsi başörtülü sabah akşam çakacağım 4 tane bulup :D

1685336397634.png

3.700.000 TL hadi hayatın boyunca çalışsan kazanamayacağın para at bana sülalece attığımız bağışı hadi.

21 yıldır gelmeyen şeriat şimdi mi gelecek? Siz fazla muhalefetin algısına kapılmışsınız.

21 yıldır gelmeyen şeriat şimdi mi gelecek? Siz fazla muhalefetin algısına kapılmışsınız.
Hüda-par ile ittifak ne zaman kuruldu?

Ayrıca muhalefet şeriat ile alakalı yorum yapmadı, hüda par vaadi bu.

Hepsi başörtülü sabah akşam çakacağım 4 tane bulup :D
İşin komiği bendekiler açık kişiler.
Şeriat istemiyorum ama olursa cidden bu açık, özgürlükçülerden birisini alacağım ve her şeyini kısıtlayacağım.

İşin komiği bendekiler açık kişiler.
Şeriat istemiyorum ama olursa cidden bu açık, özgürlükçülerden birisini alacağım her şeyini kısıtlayacağım.
Niye özgürlük isteyen alıyorsun? Git başörtülü sahiplenmek isteyen al.

Şeriat doğru uygulanırsa güzel olur diyen arkadaşlar güzel uygulanacağına gerçekten inanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı