Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye özgürlük isteyen alıyorsun? Git başörtülü sahiplenmek isteyen al.
Başı açık, özgürce takılan ama Erdoğanı destekleyenleri kastediyorum
Çevremde onlardan var birkaç tane.

Başörtülü alsam dinden uzaklaştırırım zaten. Günah, yasaklanmış aktiviteleri yaptırırm kötü hissettiririm.

Başı açık, özgürce takılan ama Erdoğanı destekleyenleri kastediyorum
Çevremde onlardan var birkaç tane.

Başörtülü alsam dinden uzaklaştırırım zaten. Günah, yasaklanmış zarar verici aktiviteler dışında her şeyi yapar kötü hissettiririm.
Ha onlarsa olur.

Hepsi başörtülü sabah akşam çakacağım 4 tane bulup :D

Eki Görüntüle 1798130
3.700.000 TL hadi hayatın boyunca çalışsan kazanamayacağın para at bana sülalece attığımız bağışı hadi.
Vallaha ben de öyle yapacağım. Şeriat bize zararlı değil. Yani kadınlara olduğu kadar değil. Onları savunmaya çalıştık ama pek istemediler kendileri bilir.

Vallaha ben de öyle yapacağım. Şeriat bize zararlı değil. Yani kadınlara olduğu kadar değil. Onları savunmaya çalıştık ama pek istemediler kendileri bilir.
Limit 4 olacakmış. Hepsi başörtülü olacak AKP'li olacak gün boyu sadece fıkfık yapacağız.

Limit 4 olacakmış. Hepsi başörtülü olacak AKP'li olacak gün boyu sadece fıkfık yapacağız.

Keşke öyle olmasa. Bakıyoruz ki ülkenin yarısı şeriat istiyor. Ha bu şeriat adı altında gelmeyecek tabii. Yavaş yavaş yasaklarla gelecek. Yasakçı zihniyetten kurtulamadık bir türlü.

Keşke öyle olmasa. Bakıyoruz ki ülkenin yarısı şeriat istiyor. Ha bu şeriat adı altında gelmeyecek tabii. Yavaş yavaş yasaklarla gelecek. Yasakçı zihniyetten kurtulamadık bir türlü.
Ülkenin yarısı değil 3 milyonu geçmez isteyen sayısı, tanıdıklardan biliyorum AKP'de çalışan amcam bile bilmiyor hüda-par vaatini. Tabi bu halk anlamaz bile geleceğini. En azından dolar yükselecek ölüp gidecekler 10 yıla.

7

İnşallah gelir az bile olur bize.

Neden halkın kötülüğünü istiyorsunuz? Size ne faydası olacak? Ülkenin yüzde 48'i de istemiyor hatırlatayım.

Ülkenin yarısı değil 3 milyonu geçmez isteyen sayısı, tanıdıklardan biliyorum AKP'de çalışan amcam bile bilmiyor HÜDA PAR vaatini. Tabii bu halk anlamaz bile geleceğini. En azından dolar yükselecek ölüp gidecekler 10 yıla.

Halkın içine yedirirlerse bal gibi de isterler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı