Türkiye'yi seviyor musun?

@bitwise

Aynı şekilde seni ailene bağlayan şey de beni doğduğum topraklara bağlayan şeyle aynı diyorum ben de. Ama sen birini umursayıp diğerini umursamıyorum diyorsun, sonra da cahil ben oluyorum öyle mi 😀 Güzel fıkra kardeşim. Beni vatanıma bağlayan şey rastgele bir dart atılmasıysa seni ailene bağlayan şey de farklı değil.

Seni dogdugun yere baglayan yegane sey orada dogmus olman ve bu sekilde manipule edilmis olman. Devlet - aile ve toplumsal duzen uclusuyle. Sadece ve sadece bu.

Dunya haritasina rastgele bir dart atiyorsun ve nereye denk gelirse oranin topragina irmagina oluyorsun : )

Sonra da cehaletten bahsediyorsun.
Ona bakacak olursak ailen farklı insanlar olsaydı bu sefer de o başka insanları umursayacaktın. Bomboş bir felsefe dostum. Ben bu ülkenin ekmeğini yediğim için bu vatanı seviyorum.
Sen bile bu ülkenin resmi diliyle yazıyorsun bu mesajı. Belki de her gün bu ülkenin polisi ile korunuyorsun.
Tabii nerede yaşadığını bilemem.

@bitwise

Aynı şekilde seni ailene bağlayan şey de beni doğduğum topraklara bağlayan şeyle aynı diyorum ben de. Ama sen birini umursayıp diğerini umursamıyorum diyorsun, sonra da cahil ben oluyorum öyle mi 😀 Güzel fıkra kardeşim. Beni vatanıma bağlayan şey rastgele bir dart atılmasıysa seni ailene bağlayan şey de farklı değil..

Beni aileme baglayan seyin rastlantisal olmadigini iddia etmiyorum ki ben?
Sen, seni vatana baglayan seyin rastlantisal olmadigini iddia etme pesindesin.
Cehaleti de ortaya sen attin, ben degil.
Bu isi ihtimale baglamak cehalettir diye zirvalayan sensin, ben degil : )
Henuz yazilani tam anlamadigini dusunuyorum bu tarz celiskili mesajlar yazmandan oturu.

@bitwise

Rastlantısal olduğunu söyleyip vatanseverlik yapanların 1000km batıda doğsa oranın vatanseverliğini yapacağını ve aileni umursadığını söyledikten sonra gelip "Ailemle olan bağlantımın rastlantısal olmadığını iddia etmedim." diyorsun, ama gel gör ki benim mesajlarımda çelişki varmış 🤭 Bu da günün ikinci fıkrası oldu. Böyle devam edersen Cem Yılmaz'ın tahtı sallanabilir.

@bitwise

Rastlantısal olduğunu söyleyip vatanseverlik yapanların 1000km batıda doğsa oranın vatanseverliğini yapacağını ve aileni umursadığını söyledikten sonra gelip "Ailemle olan bağlantımın rastlantısal olmadığını iddia etmedim." diyorsun, ama gel gör ki benim mesajlarımda çelişki varmış 🤭 Bu da günün ikinci fıkrası oldu. Böyle devam edersen Cem Yılmaz'ın tahtı sallanabilir.
Arkadaş çelişkinin içinden geçmesine rağmen sana çelişiyorsun diyor :D

Geri
Yukarı