Türkiye'yi seviyor musunuz?

Seviyorum ama "ekonomi çoh eyi" triplerine girmeyeceğim. Bu ülkeyi çok seviyorum. Herkesin dediği gibi yönetimi hayır ama ülke evet. Burası çok güzel bir yer. Bir zamanlar dünyanın inci şehri olarak adlandırılan istanbul bizim ülkemiz de. Neden bilmiyorum ama ben yurtdışın da yaşayamam. Kendi ülkem dışın da bir yer de rahat edemem. Her ülke de olduğu gibi burada da gerizekalı insanlar çok ama yine de buranın insanları bir başka. Hele bizim Malatya'ya gel. Selamun aleyküm de. Sana kavurma ve ayran ikram ederler. Amerika da böyle bir şey göremezsin mesela. :)

Bunu başka bir konuda da demiştim. Tekrar söylüyorum. Ben Türkiye'nin turizm açısından çok güçlü bir ülke olduğunu düşünüyorum. Ama ülkenin başına gelen yönetim (daha doğrusu iktidar) bu ülkeyi çok yanlış bir şekilde yönetiyor. Bu nedenle ülke bu halde. Arkadaşlar bu ülkeyi yöneten adam; üniversite falan okumamış, torpille kazanmış biridir. Bana gelirseniz eğer, ben Türkiye'nin iyi bir ülke olduğunu düşünüyorum. Ama ülkenin yönetimi berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı