Türkiye'yi suçlamayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuşmayı bilmeyip, kendini anlatamayıp bir de üste çıkan insanı da ilk defa görüyorum. Adamın ilk yazdığını anlamamışsın, anlamsız bir yanıt vermişsin, adam da sana kibarca, “anlamadım” deyince hahaha atıp, kendini haklı çıkarmaya çalışmışsın.

Şaka gibi yahu. Hiç garipsemiyor da :D

Peki, bundan sana ne? Anlama sorunum olması senin sorunun değil. Garipsemememden de sana ne?

Gelişme açısından bakmadım. Hani diyorsunuz ya her şey çok pahalı, imkan yok şu, bu, Afrika'da yaşasan hiçbiri derdin olmazdı.
Sizin savunmanızı gören Sokrates dine dönerdi...

Bu nasıl bir bakış açısı? Başkası kötü diye şükür edip yerimde mi sayayım? Daha iyisi varken neden mevcut durumu kabul ediyoruz?

Ver paramı, ver vizeyi gideyim. Yazmak kolay...

Gelişme açısından bakmadım. Hani diyorsunuz ya her şey çok pahalı, imkan yok şu, bu, Afrika'da yaşasan hiçbiri derdin olmazdı.
Oğlum Almanya bizi kıskanmıyor muydu? Ne oldu da Afrika ile kıyaslamaya başladın? Bu ülkenin imkanlarıyla Afrika’yı kıyaslayacak kadar ne yaşadın? 15 yaşındaki çocuğa laf anlatmaya çalışan bizde hata. Görmezden geli basıp çıkacaksın. Üniye başlayınca kendi anlayacak süper miymiş ekonomi, değil mi.

Bilim adamlarının Türkiye'de yaşadığını düşün sence bilim ilerler mi yoksa işçi mi olurlar?

Abicim, şaka mısın sen? İnsanlarla konuşuyorsan, buraya yorum atıyorsan, sonra da bundan sana ne diyemezsin. Konuyu açandan sana ne ki, yorum attın madem?

Sen de atıyorsun. Bu bir hak. Eğer üyeysen istediğini yazarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı