Türkler neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rekabetçi oyunda ne bekliyorsun?
Bu mesajı görmemiştim daha önceden ve cevaplamak için banımın bitmesini bekliyordum. Among Us diyorum sana. Ne rekabetinden bahsediyorsun? Ayrıca ilk mesajlarda bir arkadaş bahsetmiş mesela. Rekabetçi olsa bile yabancılarla oynarken iyi bir vuruş yaptığın zaman tebrik ediyorlar "WoW" falan diyorlar. Bizim bu değişiklerle oynadığın zaman en ufak öldürüşünde hemen o iki harfli ailevi küfürü yazıyorlar. Rekabet olsa bile olmasa bile farketmez. Ki senin gibi birine neden anlatıyorum zaten. Sen de onlardan birisin.

Son düzenleme:
Among Us ve rekabetçi oyun? Zaten onu bunu bırak rekabetçi falan olmasına bile gerek yok bu tarz olayların yaşanması için.
Online oyun rekabet var işte.
Bu mesajı görmemiştim daha önceden ve cevaplamak için banımın bitmesini bekliyordum. Among Us diyorum sana. Ne rekabetinden bahsediyorsun? Ayrıca ilk mesajlarda bir arkadaş bahsetmiş mesela. Rekabetçi olsa bile yabancılarla oynarken iyi bir vuruş yaptığın zaman tebrik ediyorlar "WoW" falan diyorlar. Bizim bu değişiklerle oynadığın zaman en ufak öldürüşünde hemen o iki harfli ailevi küfürü yazıyorlar. Rekabet olsa bile olmasa bile farketmez. Ki senin gibi birine neden anlatıyorum zaten. Sen de onlardan birisin.
Tebrik etmek zorunda mıyız? Ben mesela takım arkadaşım iyi oynasın veya oynamasın genelde dalga geçerim online oyunlarda çünkü böyle eğleniyorum.

Tebrik etmek zorunda mıyız? Ben mesela takım arkadaşım iyi oynasın veya oynamasın genelde dalga geçerim Online oyunlarda çünkü böyle eğleniyorum.

Among Us rekabetçi oyun falan değil.
Evet sen kimseyle dalga geçecek seviyeye sahip değilsin o yüzden tebrik etmek zorundasın. Dalga geçerek eğleniyorsan bu da seviyeyi belirler.

Among Us rekabetçi oyun falan değil.
Evet sen kimseyle dalga geçecek seviyeye sahip değilsin o yüzden tebrik etmek zorundasın. Dalga geçerek eğleniyorsan bu da seviyeyi belirler.
Among Us'ta botlarla kapıştığını mı sanıyorsun? İnsan varsa rekabette vardır sonuçta sen orda katili bulmaya çalışıyorsun katilde insanları öldürmeye çalışıyor bu rekabettir.

Among Us'ta botlarla kapıştığını mı sanıyorsun? İnsan varsa rekabette vardır sonuçta sen orda katili bulmaya çalışıyorsun katilde insanları öldürmeye çalışıyor bu rekabettir.
CS GO gibi oyunlar rekabetçidir ve ikisi aynı kefede değil.
Screenshot_2022-10-02-10-27-37-99_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Tebrik etmek zorunda mıyız? Ben mesela takım arkadaşım iyi oynasın veya oynamasın genelde dalga geçerim online oyunlarda çünkü böyle eğleniyorum.
Senin onlardan birisi olduğunu biliyordum zaten. Küfüre karşı küfür bundan sonra o zaman hadi bakalım. Ben de sana küfür edeceğim şimdi. Madem öyle gel böyle.

Son düzenleme:
Senin onlardan birisi olduğunu biliyordum zaten. Küfüre karşı küfür bundan sonra o zaman hadi bakalım. 63 style gibi saydıracağım sana şimdi. Madem öyle gel böyle.
Meslek lisesine gittiği için ağlayan eleman değil misin sen? Okuldaki zorbalara da 63 style küfür etseydin korkup okul değiştirmeden. Ben eğlence için yapıyorum oyun oynarken bu şekilde eğleniyorum ve oyunların çoğunda artık takım arkadaşını susturma seçeneği var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı