Türklerin toxic olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tüm oyunlarda var sadece Valorant değil maalesef. İstediğin şeye göre yorum yapabilirsin ayrıca şunu da eklemek istiyorum ortalama 50 kişi olan private serverlarda bile hile açan türkler gördüm.

Bu hala Türklerle alakalı bir konu değil kardeşim. Senin oynadığın oyunun kitlesiyle ve yönetimiyle alakalı şeyler bunlar. Ben çok uzun yıllar online oyun oynamış biriyim zamanla bu tür oyunların çoğu maddi kaygılar sebebiyle ve kötü yönetimle beraber yok olup gitti.

İnsanlarla dalga geçerek eğleniyorum online oyunlarda. Oyun bozanlık olarak değilde sohbet olarak diyebiliriz. CS:GO ve CS 1.6' da pek yapmıyorum. Ama CS:GO Fun, 1v1 sunucularındakilerle ve Valorant' ta takıma gelen maymunlarla dalga geçmekten öyle bir haz alıyorum ki anlatamam. Sanırım bende sizin "toxic" diye adlandırdığınız kısımdayım. 😁

Tüm oyunlarda var sadece Valorant değil maalesef. İstediğin şeye göre yorum yapabilirsin ayrıca şunu da eklemek istiyorum ortalama 50 kişi olan private serverlarda bile hile açan türkler gördüm.

Tüm oyunlarda dediğinizde ben Online oyunlarda Valorant ve LoL gibi hemen hemen herkesin biltgisayarında açılan oyunlar dışında yüksek sistem gerektiren hiçbir oyunda türklerin toxic olduğunu görmedim. Ayrıca Valorant ve LoL dışında bayağı bayağı Online oyun oynayan Türk gördünüz mü? Ben görmedim.
CS:GO'da biraz var fakat onlarda da mesele gene fakirlik ve kötü eğitime çıkıyor.

Demek istediğim fakirlik ve kötü eğitim görmüş insanlar bilgisayar oyunu oynadığında bağırır, çağırır küfür eder. Bunu sen ne dersen de değiştiremezsin.

İstanbul'da on numara bir evde, güzel bir sistemi ve bilgisayar koltuğu olan, 100 Mbit fiber internetiyle oyun oynayan Player mı sürekli küfür eder yoksa 5 Mbit internetiyle 70-80 FPS'i gören görece fakir Player mi küfür eder?
Mesela paradır, başka bir şey değildir.

Geri
Yukarı