Türklerin toxic olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkler ve Ruslar. Uzak durulması gereken kişiler.

Bir de Brezilyalılar. Onlar genelde Kuzey Amerika serverlarında olduğundan bizimkiler pek denk gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant'ı sırf İngilizce bilmediğim için TR de oynuyordum. Ne kadar Yunan tohumu varsa benim takıma geliyordu bende ara verdim.

Şahsen Valorant denen son derece toksik, problemli, cahil bir kitlesi olan oyunu oynamak yerine Overwatch, Paladins vs CS:GO'yu öneririm.
Paladins'te çok güzel bir oyun fakat Valorant'a genel olarak TR kitlesi 'Türkçe konuşma, muhabbet etme' amacıyla da girdiği için bir şey diyemeyeceğim.
Sırf muhabbet etmek amacıyla valorantı oynayan büyük bir asosyal player kitlesi var.

Overwatch bedava oldu galiba geçen hafta battle.net hesabıma gireyim dedim bedava 4 saat overwatch oynayabildim.
Frankfurt serverında oynayan türklerin sadece %1'i toksiktir diyebilirim.
O da en fazla 60-70 ping oluyor, ama stressiz bir Valorant'a değer.
(Gerçi Valorant oynayacağına giderim tarayıcıdan açılan oyunları oynarımda arkadaşlarım hep oynadığı için 5 pre oynuyorum, tek başına Valorant kesinlikle oynanmaz bile, ya da sesli sohbeti hep kapalıda oynayacaksın.)

Şahsen Valorant denen son derece toksik, problemli, cahil bir kitlesi olan oyunu oynamak yerine Overwatch, Paladins vs CS:GO'yu öneririm.
Paladins'te çok güzel bir oyun fakat Valorant'a genel olarak TR kitlesi 'Türkçe konuşma, muhabbet etme' amacıyla da girdiği için bir şey diyemeyeceğim.
Sırf muhabbet etmek amacıyla valorantı oynayan büyük bir asosyal player kitlesi var.

Overwatch bedava oldu galiba geçen hafta battle.net hesabıma gireyim dedim bedava 4 saat overwatch oynayabildim.
(Gerçi Valorant oynayacağına giderim tarayıcıdan açılan oyunları oynarımda arkadaşlarım hep oynadığı için 5 pre oynuyorum, tek başına Valorant kesinlikle oynanmaz bile, ya da sesli sohbeti hep kapalıda oynayacaksın.)
Hocam ben CS:GO'yu hiç önermiyorum. Yaklaşık 500 saatim var ve 400'ünde Ruslar tarafından oyundan soğutuldum.

Rocket League oynuyorum ve oyunda pek Türk ile karşılaşmadığım için şanslıyım. Bazen karşılaştığım oluyor ve onda bile büyük oranla toxiclik yapıyorlar. Genellikle küçük çocuklar daha çok yapıyor. Sadece Rocket League değil tüm oyunlarda yabancı rolü oynuyorum bu durum yüzünden.

Hocam ben CS:GO'yu hiç önermiyorum. Yaklaşık 500 saatim var ve 400'ünde Ruslar tarafından oyundan soğutuldum.

Siz CS:GO'yu mm serverlarında 64 stick olan son derece hilelerin gezdiği yerde mi oynuyorsunuz?
Eğer öyleyse haklısınız.
Fakat ben FACEIT üzerinden oynuyorum.
Tüm esporcular ve görece iyi Player'lerın olduğu yer.Toksik sayısı çok az.

Ayrıca 128 stick harika oluyor, mm serverlarında 50 bin kişi oynuyorsa FACEIT'te en az 100 bin kişi oynuyor.
Tüm Avrupa FACEIT'te CS:GO oynuyor hocam.
Ama mmdeki gibi değildir oyun, son derece büyük çekişmelidir.

Sırf muhabbet etmek amacıyla Valorant'ı oynayan büyük bir asosyal Player kitlesi var.

Overwatch bedava oldu galiba geçen hafta battle.net hesabıma gireyim dedim bedava 4 saat Overwatch oynayabildim.

Ya aslında CS:GO'ya geri geçmeyi düşünüyorum girdim rütbem nova 1'de uzun zamandır rütbe atlanmıyor genelde.
30kill 18death tarzında skorum var bu da beni CS'den soğuttu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz CS:GO'yu mm serverlarında 64 stick olan son derece hilelerin gezdiği yerde mi oynuyorsunuz?
Eğer öyleyse haklısınız.
Fakat ben FACEIT üzerinden oynuyorum.
Tüm esporcular ve görece iyi Player'lerın olduğu yer.Toksik sayısı çok az.

Ayrıca 128 stick harika oluyor, mm serverlarında 50 bin kişi oynuyorsa FACEIT'te en az 100 bin kişi oynuyor.
Tüm Avrupa FACEIT'te CS:GO oynuyor hocam.
Ama mmdeki gibi değildir oyun, son derece büyük çekişmelidir.
Hocam sadece rekabetçi giriyorum. Pek anlamadım?

Şöyle söyleyeyim genellikle MMO oyun oynayan birisi olarak özellikle uzak durulması gereken tipleriz nedenlerini maddeliyorum;

1- Aç gözlülük hep ben mantalitesi

2- Hep en iyisi olmaya çalışmak, başarılı olamayınca diğer insanları suçlamak

3- Bir insan zaafını söyleyince bunu ağır şekilde alınıp karşı tarafa küfretmek

4- Kızınca direk trollemek, rage atmak yabancı tabiriyle.

Eğer bunları aşabilirse genel anlamda Türk oyuncu topluluğu bence her şey gayet güzel olabilir.

Geri
Yukarı